Kui sind ajab suur valik segadusse, siis aitame su välja ja näitame oma müügihitte! Siin on klientide lemmikud tooted kategooriate lõikes:

Paaride lemmikud:

LOVER LINGAM MASSAAZI MÕNUMUNA

Lover lingam massaazi mõnumuna

enga Egg Lover on mõnumuna, millega saab pakkuda oma kallimale ebamaist lingam massaaži. Tenga Egg võib paista väike, kuid oma üliveniva materjaliga sobib ta kõikides suurustes meheaule.

 

 

 

FSOG FEEL IT BABY VIBREERIV PEENISERÕNGASFeel It Baby vibreeriv peeniserõngas

Vibreeriv Peeniserõngas masseerib võimsalt tema kliitorit. Sina saad peeniserõngaga tugevama erektsiooni, mis kestab ja kestab.

 

 

 

Naiste lemmik:

FLAMINGO ÄPPIGA KUUL-VIBRAATORFlamingo Äppiga kuul-vibraator

.Flamingo vibromuna on spetsiaalselt toodetud paaridele, kes naudivad avalikku seksi ja naistele, kes naudivad väljaminnes niisket vagiinat. Libista vibraator-kuul vagiinasse, pane äpp hääljuhtimise peale ja nutitelefon taskusse.

 

 

Meeste lemmik:

ULTRA SOFT REALITSLIK TOPELT DILDOUltra Soft Realistlik topelt dildo

Topelt penetratsiooniks loodud Ultra Soft dildo on kõik muud kui pehme! Autentse tundega rakmete vaba Strap on teeb mehest voodis Super Man’i. 14,7cm pikkune sooniline keha on täpselt õige suurus annalmõnude nautimiseks. Lihtne paigaldada ja mugav kasutada.

 

 

Piits ja Präänik lemmik:

KINKY FUCKERY BDSM KOMPLEKT PAARIDELEKinky Fuckery BDSM komplekt paaridele

Fifty Shades Darker: Sisene sügavamale Hr. Grey universumisse. Uus kollektsioon aksessuaare ja mänguasju on inspireeritud legendaarse triloogia teisest osast. Ära jäta end ilma iga naisterahva jaoks vallatust fantaasiast! Komplektis on kõik vajalik rahuldamaks ka nõudlike daamide ootuseid ja laseb valla uinunud võrgutava loomuse!

 

 

Apteek lemmik:

ZINI SOLUTION NURUNURU 200ml LIBESTIZini Solution Nurunuru libesti 200ml

Valmistatud vee baasil. Tänu spetsiaalsele koostisele on Nurunuru ekstra paksu tekstuuriga, mis tagab suurema naudingu eriti kuiva intiimpiirkonna korral. Suurepärane abivahend anaalmõnude nautimiseks.Libesti sobib ülitundlikule nahale.

 

 

 

Vallautuid naudinguid!

 

Sinu,

Must Panter