Pühad on pikad ja pimedad ning parim aeg teineteisega naudingute rõõmu jagamiseks. Musta Pantri vallatute jõulukingituste valikust leiad orgasme täis komplekte, mis toovad rõõmu nii kingituse saajale kui ka kinkijale. Naudingu tänu tuleb alati ringiga kinkijale tagasi. Ära jäta kingituste ostu viimasele hetkele. Siin on sulle seksikas jõulukingituste spikker, kui veel otsid ideed, mida kinkida mehele või naisele?

KINGITUSED MEESTELE

1. „PIKEM ÖÖ“ – EREKTSIOONI KINKEKOMPLEKT MEHELE

Üks hullutav ja eriti pika erektsiooniga öö on ees … Komplektis on ulakad abivahendid erektsiooni pikendamiseks.

https://mustpanter.ee/tootekategooria/kingiideed/kingitused-meestele/

2. LOVER LINGAMMASSAAŽI MÕNUMUNA

Tenga Lover on mõnumuna, millega saab pakkuda oma kallimale ebamaist lingammassaaži. Tenga Egg võib paista väike, kuid oma üliveniva materjaliga sobib ta kõikides suurustes peenistele. Mõnumuna on seestpoolt struktuurne, et stimuleerida meest kõige meeldivamal moel. Munaga on kaasas libestipakike. Võta muna koore seest välja ja nauding võib alata.

3. TORO CUPER 360º ORAALSEKSI MASTURBAATOR

Cuper on võimas oraalseksi masturbaator. Aseta peenis masturbaatorisse ja naudi, kuidas Cuper võtab peenise enda embusse ja imeb seda kuni 360º pöördeid tehes. Cuper on disainitud unistuste naise suu järgi: see on sügav, pehme ja imeb himuralt nii, nagu tal oleks kümme keelt suus. Cuperi sees on struktuursed keelekesed, mis viivad iga mehe võiduka orgasmini. Kanna peenisele veepõhist libestit ja naudi sõitu.

Ergonoomiline käepide tagab mugava kasutuse. Lihtne nuppudest juhitavus. Vali nelja kiiruse vahel ja leia oma lemmik. Toode on USB-ga laetav.

JÕULUKINGITUSED NAISELE

1. NAISE VALLATUTE ORGASMIDE KOMPLEKT

Orgasme täis pühad Naise Vallatute Orgasmide komplektiga, kuhu kuuluvad:

 • Mia Rose kliitorit imev lelu. Amazoni üks enim ostetud sekslelu on lihtsalt geniaalne! 75% naiste orgasmidest toimuvad kliitoril. Mia Rose’i seksikas lelu imeb kliitorit nii, nagu ükski mees seda ilma kaelakrambita teha ei suuda. Sõrme või keelega kulub kliitoriorgasmiks 20–40 minutit, leluga vaid mõni minut.
 • Rory G-punkti vibraator
 • Vibroh Orgie Kissable vedel vibraator. Mis on vedel vibraator? See on unisex-geel, mis tekitab peale kandes sensatsioonilisi vibratsioonilaineid. Naine kannab ainult mõne tilga kliitori piirkonda ja juba 30 sekundi pärast avaldub geeli särisev mõju. Mees võib meheaule suurema koguse kanda. Mõju kestab kuni 45 minutit. Kõige lihtsam viis seda meestele selgitada oleks, et see tundub, nagu paneks nõrga 9-voldise patarei oma keeleotsale. Ja see on täiesti looduslik!
 • Sekslelude libesti, 100 ml
 • Intimichic lelude puhastusvahend

2. IHA- JA MÕNUPOMM NAISELE

Sellest komplektist leiad vallatud abivahendid temakese libiido tõstmiseks ja orgasmilisteks naudinguteks. Komplektis on:

 • Horny Jar kliitori orgasmikreem on salakaval kreem kliitorile. Määri kliitorile ja naudi sooja tunnet, paisuvat kliitorit ning märga vagiinat.
 • Denzel vibraator kliitori või G-punkti stimulatsiooniks. Määri Horny Jar kreem kliitorile ja vii alustatu lõpuni. Orgasm on vaid mõne minuti kaugusel.
 • Chicle libiidot tõstvad nätsud naistele, 10 tk
 • Libesti, 50 ml

Kingitused paaridele

1. IHA- JA MÕNUPOMM PAARIDELE

Vallatu naudingutepomm paaridele aitab tõsta nii naise kui ka mehe libiidot, võimendab mehe erektsiooni jäikust ja mõlema partneri naudingu intensiivsust. Komplektis on:

 • Male Get Hard erektsioonigeel, 4 ml. Kiire toimega geel, mis suurendab oluliselt peenise tundlikkust ja verevoolu.
 • Venicon iha tekitavad kapslid naistele, 4 tk
 • Libidine unisex iha tekitavad tilgad. Tänu tootes sisalduvatele L-arginiinile, makajuurele, Muira ekstraktile ja ženšennile on toode kiiretoimeline ihatekitaja.
 • Magic Power vedel vibraator, 2 ml. See on unisex-geel, mis tekitab peale kandes sensatsioonilisi vibratsioonilaineid.
 • Viamax Sensitive kliitori erutuskreem, 2 ml. Kliitorimassaaži nauditavamaks kogemiseks.
 • Tentacion iha tekitav lõhn naistele, 1 ml
 • Joy maitselibesti, 12 ml. Veepõhine, sobib sekslelu ja kondoomiga või oraalseks naudinguks.

2. SÄRISEV SINU JA TEMA ORGASM

Teistmoodi eelmäng seksleludega pakub suurepärast vaheldust. Särisevast komplektist leiad Oweni oraalseksi stimulaatori mehele, puldist juhitava vibreeriva tupekuuli, mis stimuleerib naise G-punkti. Lisaks on komplektis libesti ja sekslelude puhastusvahend.

Leia endale ja oma kallimale vallatu jõulukingitus Mustast Pantrist. Saadame sinu tellimuse diskreetselt üle kogu Eesti. Kui soovid kingitust kohe kätte saada, võta meiega ühendust telefonil +372 5551 1785.

Vallatuid naudinguid!
Must Panter

https://www.tvnet.lv/7407343/seksigas-ziemassvetku-davanas-tev-un-vinam