GEISHA MAGNEETILISED TUPEKUULID

34.50 sis. KM

Nelja magnetkuuli kaal: Kaks kuuli 27 g; Kaks kuuli 15 g ja suurus – 22 mm ja 18 mm diameeter, ning see kõik tähendab – 7 tasemelist treeningut.

Geisha magnetiga tupekuule on väga lihtne kasutada. Pakend sisaldab 4 erineva kaaluga kuulikest. Komplekt koosneb kahest roosast 27 g kuulist ja kahest mustast 15 g kuulist. Harjutuse põhieesmärk on alustada ühest mustast kuulist silikoonist paela otsas ja järkjärgult suurendada raskusi ühe kuulikese võrra korraga. See on sama, mida te teete jõusaalis. Geisha Balls Magnetic tupekuulid pakuvad sulle 7 treeningtaset – 15 grammist 84 grammini. Pärast seda jätkavad kogenud kasutajad treeninguid vaid kuulidega ilma kummipaelata. Lisaks sellele, et need tupekuulid on inimese anatoomiaga täielikult kooskõlas on need ka teie kehale ohutud — need on valmistatud 100% meditsiinilisest silikoonist. Tupekuulidele kehtib ka 1 aastane garantii.

Me mõistame, et enamik kliente ei ole professionaalsed seksieksperdid ja vajavad lihtsaid ja selgeid juhiseid. Me oleme loonud lihtsa ja arusaadava kasutusjuhendi.

– Kaks kuuli 27 g; Kaks kuuli 15 g.
– Universaalne lahendus ühes komplektis.
– Sobib täiuslikult anatoomiaga – 22 mm ja 18 mm diameeter
– Kehasõbralik – meditsiiniline silikoon
– 7 tasemeline treening
– Kasutajasõbralikud juhised ja detailsed soovitused
– 1‑aastane garantii

This item: GEISHA MAGNEETILISED TUPEKUULID
34.50 sis. KM
34.50 sis. KM
Kategooriad: , Silt: