PIKEM EREKTSIOON + EELMÄNG KOMPLEKT

31.53 sis. KM

Naine vajab orgasmini  jõudmiseks lisaks g-punkti massaažile ka kliitori stimulatsiooni. Komplektis on kõik vajalik kliitori stimuleerimiseks orgasmikreemi ja võimsa kuulvibraatoriga. Härra leiab komplektist erektsiooni geeli, mis teeb peenise suuremaks ja jäigemaks. Lisaks g-punkti masseeriva mummulise peeniserõnga, mis aitab erektsiooni hoida. Mehe tundlikkus peeniserõngaga ei suurene. Orgasm on aga sedavõrd võimsam, kui enne kulminatsiooni rõngas pealt ära võtta.

Komplektis on:

Naisele:

  • X-DELIGHT orgamiskreem kliitorile:

Kanna väikene kogus kliitorile ja naudi särisevat tunnet, mis paneb vereringe käima ning muudab kliitori massaazi kordades nauditavamaks. Sisaldab afrodiisiakume. Valmistatud looduslikest ainetest ning on lisaks erutavale toimele ka antibakteriaalne. Sisaldab Ylan-Ylang õli, mis on tuntud looduslik afrodiisiakum ehk iha tekitaja.

  • Glossy  kuulvibraator: 

kliitori, nibude ,massaažiks. Väike ja võimas abimees. 75% naiste orgasmidest on justnimelt kliitoril ja klassikalisest penetratsioonist üksinda ei piisa orgasmini jõudmiseks.

Mehele:

  • Fantasy 3 erisuuruses peeniserõngast: 

peensierõngas pikendab erektsiooni kestvust. Mehe nauding ei tõuse rõngaid kandes, aga orgasm on sedavõrd intensiivsem, kui       peenises pulsseeriv veri lõpuks vabastada.

  • Bull Power seemnepurset edasi lükkav geel:

60% meestest näevad vaeva enneaegse ejakulatsiooni ärahoidmisega. Naistel kulub orgasmini jõudmiseks keskmiselt 20min, meestel aga 5.44min. Bull Power vähendab mehe tundlikkust ja võimaldab seeläbi kirehool pikemalt kesta.

Kanna väikene kogus peenisele, lase kuivada enne penetrasiooni, et temakese tundlikkus ei väheneks.

Naudi pikemat kirehoogu kallimaga

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)