SHUNGA SINU JA TEMA ORGASMIDE KOMPLEKT

39.95 sis. KM

Shunga Sinu ja Tema orgasmide komplekt on ideaalne kingitus pakitud luksuslikku magnetkinnitusega karpi. Komplektist leiad:

  • Shunga Secret Garden orgasmikreemi naistele:  loodud naise kliitori ülima erutuse loomiseks. Kasuta seda kui salarelva partneriga koos vallatledes ja näita talle, kui kerge on kliitori massaažiga naine orgasmini viia. Kas sa vahel oled tundnud, et orgasmini kulub väga kaua aega? Siis Secret Garden on just see, mida sa vajad. Määri natuke kliitorile ja avasta naudingute uus tase! Mõnele naisele mõjub kohe esimesel korral, ent vahel avaldub maksimaalne efekt alles 3.ndal järjestikusel kasutamiskorral.
  • Shunga Dragon Sinu ja Tema orgasmikreemi: loodud partneritele suguühte maksimaalseks nautimiseks. Spetsiaalse koostisega kreem on valmistatud ainult looduslikest ühendistest ja ekstraktidest. Mees kannab väikese koguse peenisele vahetult enne seksuaalset vahekorda. Koheselt tekib naudingu ja tundlikkuse võimendumine. Suguühte ajal mõjub Dragon orgasmikreem naise intiimpiirkonnale erutavalt. Mõlemad partnerid saavad täiendava naudingu osaks.
  • Rain of Love g-punkti orgasmikreem
  • 10 kiirusega vibrokuuli
  • Toko veebaasil valmistatud libesti

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)

This item: SHUNGA SINU JA TEMA ORGASMIDE KOMPLEKT
39.95 sis. KM
39.95 sis. KM
1 × SATISFYER 1 NEXT GENERATION KLIITORI STIMULAATOR

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)

39.90 23.99 sis. KM
1 × FLOWERING 2 PEENISERÕNGAST

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)

8.92 sis. KM
Tootekood: SHNG Kategooriad: , ,