SVAKOM ELVA VIBREERIV PULDIGA TUPEKUUL

64.99 sis. KM

26 erineva sagedusega elamust. Elval on 5 erinevat režiimi ja 5 intensiivsust igas režiimis, seega on sul 5 x 5 = 25 + 1 (Intelligentne režiim) = 26 valikut.

Võimas vibratsioon
Hoolimata Elva väikesest suurusest, on tema sees olev mootor võimas. Elva on täiesti veekindel. Kasuta seda vannis, duši all, mullivannis või basseinis, kus iganes sulle meeldib.

SVAKOM Intelligentne režiim
Elva vibromunal on SVAKOMi intelligentne režiim, mis imiteerib vibratsiooni sagedust seksuaalvahekorra ajal – algusest kuni võiduka orgasmini. Üks vajutus S nupule viib sind imelisele seksiteekonnale. Mõnus eelmärg, õrritamine, tugev pulseerimine ja multiorgasmid – see on taevalik seksikogemus, millest sa ei taha ilma jääda.

Sosinvaikne
SVAKOM kasutab ainult parimaid mootoreid parimatelt tootjatelt. Seepärast me teamegi, et meie mootorid on võimsad, vaiksed ja pika elueaga. Elva teeb sisselülitatuna alla 50 db heli, mis on vaevukuuldav kaugemale kui 1 meeter.

Intelligentne kaugjuhtimispult
Elva vibrokuuli saab kasutada puldiga ja ilma. Puldi kasutamine võimaldab sinu ja su partneri vahelist interaktsiooni suurendada. Nii on ka mugavam intensiivsust ja režiime vahetada.

 

Tihti ostetakse koos:
This item: SVAKOM ELVA VIBREERIV PULDIGA TUPEKUUL
64.99 sis. KM
64.99 sis. KM
SHUNGA SECRET GARDEN ORGASMIKREEM
SHUNGA SECRET GARDEN ORGASMIKREEM

LAOS (tarne 1-2 päeva)

32.90 28.90 sis. KM
EROS LADY SEKSLELU LIBESTI

LAOS (tarne 1-2 päeva)

14.50 11.50 sis. KM
EROS MEDICAL H2O LIBESTI

LAOS (tarne 1-2 päeva)

6.90 sis. KM