VÕIMAS ORGASM KOMPLEKT PAARIDELE

39.08 26.66 sis. KM

Naine vajab orgasmini  jõudmiseks lisaks g-punkti massaažile ka kliitori stimulatsiooni. Komplektis on kõik vajalik kliitori stimuleerimiseks orgasmikreemi ja võimsa kuulvibraatoriga. Härra leiab komplektist erektsiooni geeli, mis teeb peenise suuremaks ja jäigemaks. Lisaks g-punkti masseeriva mummulise peeniserõnga, mis aitab erektsiooni hoida. Mehe tundlikkus peeniserõngaga ei suurene. Orgasm on aga sedavõrd võimsam, kui enne kulminatsiooni rõngas pealt ära võtta.

Komplektis on:

  • Male Get Hard erektsiooni geel 4ml: kiire toimega geel, mis oluliselt suurendab peenise tundlikkust ja verevoolu. Mees tunneb end tihkemalt ja kindlamalt, mis omakorda suurendab temakese rahulolu. Seda hübriidgeeli on meeldiv peale kanda. Tagab siidise liuglemise.
  • ORGAZM orgamiskreem kliitorile:Kanna väikene kogus kliitorile ja naudi särisevat tunnet, mis paneb vereringe käima ning muudab kliitori massaazi kordades nauditavamaks. Sisaldab afrodiisiakume. Valmistatud looduslikest ainetest ning on lisaks erutavale toimele ka antibakteriaalne. Sisaldab Ylan-Ylang õli, mis on tuntud looduslik afrodiisiakum ehk iha tekitaja.
  • Glossy Premium 10V kuulvibraator: kliitori, nibude ,massaažiks. Väike ja võimas abimees.
  • Extazy g-punkti masseeriv peeniserõngas: annab meheaule lisajämeduse ja mummud pakuvad temakesele ekstra g-punkti naudingut.
  • Joy maitse libesti 12ml: valmistatud veebaasil, sobib sekslelu ja kondoomiga või oraalseks naudinguks

LAOS (tarne 1-3 tööpäeva)