YONI MASSAAZ – KLIITORI NAUDINGU KOMPLEKT

39.95 sis. KM

Yoni massaaz on tantristlik nauding naisele. Naise kliitoril on 8000 närvi, mida on enam kui kusagil mujal naise kehas. Komplektis on:

  • Fan Ears Jänku kliitori stimuleerija. Pehmed ja paindlikud jänkukõrvakesed liiguvad mööda su keha just siis kui sa seda vajad. Kallista nende kõrvakestega oma kliitorit ja kasuta kõrvade alust intensiivsete vibratsioonide jaoks. 75% naiste orgasmidest on kliitoritl ja Jänku leiab kõik mõnupunktid üles. Nimelt on kliitoril pea 8000 närvi, mida on rohkem kui kusagil mujal naise kehas.  Meie Jänku-kuulike on loodud madalatel sagedustel töötava mootoriga, et tagada oh-kui-madalad mürisevad vibratsioonid. Vibraator-kuul pakub mitmekülgseid vibratsioone – õrnast nurrumisest kuni sügava mürinani.
  • Jo 12 Volt kliitori erutusseerum: Lae oma nauding System Jo säriseva seerumiga. Jo Volt on ohutu, naturaalsete koostisosadega kliitori erutusvahend, mis tekitab peale kandes säriseva tunde ja võimendab naise rahuldatust kirehoo ajal. Jo 12VOLT seerumit võib uhkusega nimetada vedelaks vibraatoriks,
  • System Jo H2O libesti. Valmistatud puhastest, kõrgkvaliteetsetest ainetest ning tagavad pikaajalise libestatuse. Sisaldab taimset glütseriini, mis hoiab naise pH tasakaalu.

 

LAOST OTSAS