Erootikamaailma uued ja põnevad tooted: Vesper, Eva ja Virtuaalne Reaalsus Masturbaator – on lihtsad kuid geniaalsed, ning nende sooritus ei jää alla ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele.

Vesper vibraator/kaelakee…

on maailma esimene luksuslik USB taaslaaditav vibraator kaelakee. Tegemist on tõeliselt võimsa ja kauni vibraatoriga, mis vallutab vallatute südameid juba kogu maailmas. Vesper on valmistatud roostevabast terasest ja on täiesti veekindel. Sobib hästi ka kingituseks. Osta siit.

VESPER VIBRAATOR KAELAKEE ROOSA KULD

Eva hands-free vibraator…

on midagi täiesti uut. Eva on esimene käed vaba kliitori vibraator, millel puuduvad igasugused lisakinnitused. Eva on parim abivahend naistele orgasmi saamiseks vahekorra ajal. Lihtsalt aseta Eva oma kliitorile ja tema tiivad hoiavad end ise paigas – puhas nauding. Osta siit.

EVA HANDS-FREE VIBRAATOR LAVENDEL EVA HANDS-FREE VIBRAATOR LAVENDEL

Virtuaalne Reaalsus Masturbaator…

on revolutsiooniline küberseksi tark lelu, mis kombineerib endas virtuaalset reaalsust ja liikumissensori tehnoloogiat. Tõmba oma nutitelefoni äpp ja kohanda endale kaaslane just nagu sina soovid – saad valida tema keha, nahatooni, juuksestiili, riietuse ja hääletooni. Aseta telefon VR kiivrisse, võta kätte masturbaator ja alusta nautimist. Just nagu päris…või rohkemgi veel! Osta siit.

VIRTUAALNE REAALSUS MASTURBAATORVIRTUAALNE REAALSUS MASTURBAATOR