Kasutustingimused

 1. Müügitingimuste kehtivus
  1) Müügitingimused kehtivad mustpanter.ee veebipoest tarbijast ostja (edaspidi Tarbija), juriidilisest isikust ostja (edaspidi Äriklient) ja ettevõtja Amanti OÜ (registri kood 14153919) (edaspidi mustpanter.ee veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
  2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad mustpanter.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
  3) Mustpanter.ee veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel mustpanter.ee.
  4) Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 1.detsember 2016.a.
 2. Ainult 18+
  1) Mustpanter.ee veebipood ei müü tooteid alaealistele, andes sellest klientidele teada nii esilehel, kui ka ostukorvi kinnitamisel.
 3. Hinnainfo
  1) Kõik mustpanter.ee veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
  2) Kauba ostudele, millele pole kehtestatud eraldi toote lehel tasuta transporti, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija või Ärikliendi valitud tarneviisile.
  3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).
  4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija või Ärikliendi ja mustpanter.ee veebipood vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
  5) Mustpanter.ee veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel mustpanter.ee ja selle alamlehtedel.
 4. Tellimuse vormistamine ja maksmine
  1) Lisa soovitud tooted ostukorvi.
  2) Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Mine kassasse. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside: 
  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele
  • Maksa hiljem lahendused: BuyPlan
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Amanti OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Amanti OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance-ile.

 Peale makse sooritamist vajutage palun nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
3) Täida ostukorvi leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Sinu ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning vajadusel hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
4) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel. Füüsilised tooted jõuavad Sinu valitud pakiautomaati paari tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Kui toode puudub meie laost (vastav märge tootelehel), on tarnetingimuseks kuni 7 tööpäeva.

5. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub mustpanter.ee veebipood andma Tarbijale või Ärikliendile üle olemasoleva, valmistatava või mustpanter.ee veebipoe poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale või Ärikliendile. Tarbija või Äriklient kohustub mustpanter.ee veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 4 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3) Müügileping jõustub pärast Tarbija või Ärikliendi tehtud makse laekumist mustpanter.ee veebipoe pangakontole.

6. Kohaletoimetamine
1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib mustpanter.ee veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
2) Mustpanter.ee veebipoe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest mustpanter.ee veebipoe pangakontole.
4) Mustpanter.ee veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida mustpanter.ee veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

7. Tagastamisõigus Tarbijale
1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust vormil, mille leiate lingilt: KAUBA-TAGASTAMISE-AVALDUS-VÕI-PRETENSIOON, esitada see elektrooniliselt e-posti aadressile info@mustpanter.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.  Mustpanter.ee veebipood saadab 24 h jooksul Tarbijale taganemisavalduse kättesaamise kinnituse.
4) Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama e-posti aadressile info@mustpanter.ee tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
5) Mustpanter.ee veebipood tagastab kauba kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud.

8. Tagastamisõigus Ärikliendile
1) Tagastamisõigus ei kehti Ärikliendile ning kõik ostud on lõplikud.

9. Vääramatu jõud
1) Mustpanter.ee veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida mustpanter.ee veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

10. Pretensioonide esitamise kord Tarbijale
1) Mustpanter.ee veebipood vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.
2) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
3) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad mustpanter.ee veebipood ja Tarbija omavahel kokku e-posti teel. Parandamise kulud katab mustpanter.ee veebipood.
4) Mustpanter.ee veebipood ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
5) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@mustpanter.ee pretensiooni, mille vormi leiatelingilt: KAUBA-TAGASTAMISE-AVALDUS-VÕI-PRETENSIOON, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
6) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
7) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest. Mustpanter.ee veebipood saadab 24 h jooksul Tarbijale kaebuse kättesaamise kinnituse.
8) Tarbijal on õigus nõuda mustpanter.ee veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi saamist, kui mustpanter.ee veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, mustpanter.ee veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

  • Tagastatavad tooted peavad vastama järgmistele tingimustele:
   • toode peab olema kasutamata
   • toode peab olema originaalpakendis
   • toote pakend peab olema 100% terve
   • tagastamisele mitte kuuluvad tooted:
    • libestid
    • kreemid ja õlid
    • toidulisandid
    • pesu
    • intiimehted

11. Pretensioonide esitamise kord Ärikliendile
1) Mustpanter.ee veebipood vastutab Ärikliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad 14 päeva jooksul, alates kauba üleandmisest Ärikliendile.

2) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@mustpanter.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

12. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole
1) Kui mustpanter.ee veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus mustpanter.ee veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et tema õigusi on rikutud, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse http://www.consumer.ee/.

Müügitingimused on kehtestanud Amanti OÜ juhatuse liige 01.12.2016.