Vaginaalne seks on traditsiooniline osa paaride voodirutiinis. Siiski ei jõua üle poole naistest sel viisil kunagi võimsa orgasmini. Seetõttu tuleb kasutusele võtta lisameetmeid. Igal naisel on õigus ja kohustus nautida sama võimsaid orgasmilaineid kui meestel. Seepärast tegime teejuhise » Naise orgasmigarantii 2022 maailma popimate seksleludega «, mis aitab igal naisel leida oma lemmiku ja nautida orgasmide taevast.

Kliitori stimuleerijad on kõige efektiivsem viis kliitori orgasmini jõudmiseks. Mehe jaoks on äärmiselt erutav näha naise naudinguid kulmineerumas. Kuna naised on õnnistatud võimega saada suguühte ajal mitmeid orgasme, siis ei pea muretsema, et mehe roll jääb teisejärguliseks. Otse vastupidi – las mees olla see, kes eelmängu ajal või suisa penetratsiooni ajal oma naise kliitoril mõnulained vallandab.

#1  Amazon Best Seller seklselu hoiatab- liiga palju orgasme!

Satisfyer kliitorit imeval vibraatorile on  üle 53 000  naise andnud hinnangu 4,5 tärni, seega võid kindel olla, et abimees on tõeliselt hea

Aseta see pahapoiss kliitorile ja ta teeb kogu töö ise ära. Lõdvestu ja naudi. Käe või keelega stimuleerides kulub kliitori orgasmini 20-40min. Satisfyer kliitorit imeva seksleluga vaid mõni minut. Ära piirdu ainult ühe orgasmiga. Pane end proovile ja vaata, kas saad ka 5.nda, 9.nda ja äkki ka 12.nda orgasmi kätte 😉

# 2 Amazoni kõige enam soovitud geniaalne sekslelu, mis on tihti välja müüdud!

Rose kliitorit imev sekslelu on diskreetne, võimas ja imeilus!

Häid asju ei jätku kauaks ja Amazoni kõige soovitumate sekslelude nimekirjas domineerib geniaalne sekslelu, millel on nii kliitori imemise funktsioon.

Rose imeb kliitorit, masseerides kõiki kliitoril asetsevat 8000 närvi. G-punkti massaažiks on abimees varustatud võimsa mootoriga. Kaks ühes massaaž garanteerib igale naisele võimsa orgasmi kümnel erineval režiimil.

# 3, 4 ja 6 Top WAND Sekslelud on naised Super Man’iks nimetanud

Kui sinu mees sulle kliitorit orgasmi ei paku, siis see sekslelu pakub- Spirit Wand

Täpselt paraja suurusega Spirit Wand on 21cm pikk ja mahub nädalavahetuste väljasõitudeks kosmeetikakotti.  Väikesed Wand vibraatorid on ideaalsed kliitori stimuleerijad. Need suunavad mõnulained täpselt sinna, kus sa neid hetkel naudid ja seda väga võimsalt. Rahulolevad naised jagavad Amazonis tagasisidet andes teistele nõuandeid, stiilis: „ Kui sinu mees sulle kliitori orgasmi ei paku, siis see abimees viib võiduka lõpuni“. Kanna kliitorile rohkelt libestit ja naudi sõitu. Wandi orgasmid on fenomenaalsed. Miks muidu istuksid Amazoni Top 10 edetabelis suisa 3 mini Wand vibraatorit?

TOP 10 uustulnuk Hydra- Enam multifunktionaalsem ei saa üks vibraator olla.

Hydra imeb, tõukab ja vibreerib 3 mootoril- kõik orgasmid ühe korraga. 

Kliitorit imev ja g-punkti suristav vibraator on varustatud 3 võimsa mootoriga. Lisaks on vibraatoril g-punkt osa keskel pulsatsioonifunktsioon, mis imiteerib mehega vahekorras olemise tunnet. Hydralon 10 tõuakmise funktsiooni, 7 vibratsiooni mustrit ja 7 kliitori imemise režiimi. Tal on naisele pakkuda palju rohkem, kui unistada osata. 

Top Hiti hoiatus Martinella 2in1 vibraator — Naised te hakkate seda armastama

Martinella 2in1 Kliitorit imev ja g-punktil edasi-tagasi tõukav vibraator

Martinella 2in1 vibraatori kohta on rahulolevad kliendid teisi hoiatanud: „ Naised, see sekslelu muudab teie arusaama, milline üks tõeline orgasm olema peab!“ Martinella 2 IN 1 on suurepärane stimulaator, mille abil saate tunda end kuningannana, ilma, et peaksite kellestki sõltuma. Vibraator viib teid seitsmendasse taevasse ja seal saate nautida seksuaalseid ja sügavaid aistinguid. Martinella topeltstimulaatoril on piklik ja painduv vars. Varre ühes otsas on vibreeriv peenisekujuline ots, mis pakub teile 10 üles-alla tõukefunktsiooni. G-punkt asub tupe avast 2,5-8cm kaugusel, seega on otsik täpselt ideaalse suurusega. Teises osas on kaunis roos, mille abil saate nautida 10 kliitori imemisfunktsiooni. Võimas orgasm on garanteeritud.

75% naiste orgasmidest on kliitoril. Kes seda seksides arvesse ei võta,  otsib orgasmi nagu nõela heinakuhjast.   Sõrme või keelega kulub kliitori orgasmiks 20–40 min, leluga vaid mõni minut. Kanna kliitorile veebaasil valmistatud libestit ja lase lõbul alata. Tuhanded naised on just need sekslelud oma lemmikuks tunnistanud.

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest ja usalda enamuse arvamust.

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,
Must Panter