Milline Bathmate Peenisepump valida ja kuidas Bathmate Peenisepumpa kasutada?Bathmate Peenisepump on valmistatud vastupidavast materjalidest, mis annavad parema elastsuse, võimaldades pakkuda paremat vaakumit väiksema vaevaga. Alumise muhvi disaini on parendatud pakkumaks paremat kasutajamugavust. Pehmenduspadjandid on täielikult eemaldatavad kergemaks puhastamiseks. Bathmate Peenisepumpi on erinevas suuruses.

Bathmate Peenisepump ->Kuni 7cm pikem peenis

Enamik kasutajatest saavutavad 2 – 7 cm peenise pikkuse kasvu ja umbes 30% peenise paksuse kasvu.

Ajutisi tulemusi võib märgata juba esimesel kasutuskorral koheselt peale peenise väljavõtmist pumbast.

MIS SUURUSES BATHMATE MA KASUTAMA PEAKSIN?

Et saada parimad tulemused, tuleks oma hüdropump valida õiges suuruses. Kui valid liiga suure või liiga väikese pumba, ei teki selle sees piisavalt tugev rõhk, mis võib tulemust vähendada.

 1: LOO ENDALE EREKTSIOON

Et end õigesti mõõta, peab peenise ajama erutatud olekusse. See loob kõige õigemad mõõtmistingimused ning aitab õige pumba suuruse valimisega.

2: MÕÕDA OMA PIKKUS

Mõõda oma peenise pikkus joonlaua või mõõtlindiga. Suru see tugevalt vastu oma kubemekonti. Mõõtlindi kasutamine teeb selle sammu lihtsamaks.

Kirjuta üles oma peenise pikkus kubemest peenise tipuni – sul on vaja see meeles hoida, et saaksid hiljem võrrelda.

3. MÕÕDA OMA JÄMEDUS

Mõõda oma erekteerunud peenis selle kõige jämedamast kohast. Joonlauaga mõõtmine on keerulisem kui mõõtlindiga. Soovi korral võid hoopis ümber oma peenise keerata niidiriba ning tulemuse joonlauaga üle mõõta.

Kui su peenise pikkus on kuni 12.5 cm erekteerunud, siis aitavad Bathmate Hydromax5 peenisepumbad tõelist muutust tuua, andes sulle juurde pikkust, vastupidavust, tugevama erektsiooni ja enesekindlust. Kui sinu erekteerunud peenis on kuni 17.5cm pikk, siis on Hydro7 või Hydromax7 sari sinule.

Kasutades Bathmate’i pumpasid regulaarselt, jäävad tulemused püsima ka pikaks ajaks.

Kuidas Bathmate peenisepumpa kasutada?

1) Täida vann veega.
2) Istu vanni ja lase oma genitaalidel vees soojeneda. Aseta Androbath vee alla ja lase veel kogu õhk välja lükata. Seejärel lükka peenis pumba sisse.
3) Suru Androbath vastu kubet, tekitades vaakum. Alusta pumpamist. Rõhu kasv peaks olema koheselt tajutav. Liigne vesi voolab ülaosas olevast ventiilist välja. Jätka seda protseduuri seni, kuni ventiilist ei tule enam vett välja.
4) Kui ventiilist enam vett ei välju, lõdvestu umbes viieks minutiks.
5) Kui peenise koed suurenevad, kaob taspisi vee surve. Surve taastamiseks pumpa mõned korrad uuesti, kuni vett enam ventiilist ei välju.
6) Kui rõhk tundub olevat liiga tugev, vajuta Androbath ülaosas asuvat kaitseklappi rõhu vähendamiseks. 15-20 minuti pärast lase rõhk kaitseklappi vajutades välja ja võta peenis pumbast välja.
7) Soovitatav kasutusaeg on 15-20 minutit ühe päeva kohta. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks vahendit kasutada vähemalt kolm korda nädalas.

Permanentsed tulemused on nähtavad juba pärast 4 nädalat regulaarset kasutamist.

Pumpa saab kasutada astmeliselt, võimaldades laiendada veresooni peenises ja seega suurendada ka selle mõõtmeid. Pidev stimuleerimine surve rakendamise ja selle leevendamise näol aitab kaasa uute rakkude moodustumisele, mis on vajalik peenise mõõtmete suurenemiseks.

Peenisepumba kvaliteet

Peenisepump mille kõik koostisosad on valmistatud kvaliteetsetest toorainetest Itaalias.

Polükarbonaadist kest peab vastu kasutaja eluea. Pumba kummiosa on valmistatud patenteeritud materjalist. See kindlustab üheaegselt nii kasutusmugavuse kui ka tugeva survetaluvuse. Õhuventiil lubab kiiresti survet vabastada, et pumpa ohutult peale kasutamist peeniselt maha võtta. Kest on varustatud mõõteskaalaga, et veenduda toote effektiivuses juba kasutamise ajal.

Tooted läbivad pidevalt range kvaliteedikontrolli, mille kestel rakendatakse pumbale kordi suuremaid surveid kui see tavakasutuses võimalik oleks. Kõiki tooteid testitakse enne pakendamist digitaalselt.

Leia endale õige suurus e-poest.

Vallatuid naudinguid!

Must Panter

Must Panter erootikapood
Must Panter erootikapood