Showing 1–90 of 226 results

-31%
-31%
-28%
-17%
+33% suurem
-50%
+4cm
-20%
39.96 sis. KM
-27%
3in1
Kiire toime!
-16%

Valikus parimad tooted meestele seksuaalseks naudinguks: masturbaatorid, peeniserõngad, suurendavad peenisemansetid, peenise pumbad, eesnäärme stimuleerijad. Rutiin on suurim seksiisu pärssija. Me kõik armastame vaheldust. Just seda sekslelud pakuvadki. 

Meestele on masturbaatoreid tootevalikus erinevaid. Vibreeriv masturbaator hullutab peenist erineva tugevusega vibratsiooni mustritega. Hea vibreeriv masturbaator on veekindel, USB laetav ja kaetud meditsiinilise silikooniga. Tänu silikoonile on masturbaator pehme ja võtab koheselt keha temperatuuri. 

Oraalseksi  masturbaatorid stimuleerivad ebamaist suuseksi. Need pöörlevad 360 kraadi ümber peenise ja tekitavad kergeid vaakumeid… just nagu päris suuseksi ajal. Lisaks on meestele tootevalikus tõukavad masturbaatorid, mis liigutavad peenise eesnahaka üles alla suure armastusega.

Masturbaatorite sisemus on struktuurne. Meestele valmistatakse vagiina, suu ja aanuse struktuuri järgi masturbaatoreid.  Iminapaga masturbaatori saab kinnitada tasasele pinnale ja nautida istahes nurga alt ning seda käed vabalt.

Peeniserõngas pikendab erektsiooni kestvust. Vibreerivad peeniserõngad stimuleerivad naise kliitorit ning avavad ukse kliitori orgasmile. Mees, kes naise kliitori hooletusse jätab, võtab oma naiselt võimaluse selle päris orgasmini jõuda.

Eesnäärme stimuleerija või eesnäärme vibraator pakub meestele anaalseksi naudingut ilma peenis masseerimata. Eesnäärme vibraatorid on täpselt mehe anatoomia järgi disainitud.

Peenisepumbad annavad meestele suurema peenise. Peenisepump tõmbab vere peenisesse, tänu millele tekib kõvem, võimsam erektsioon. Peenisepumpi on autmatiseerituid ning manuaalseid.  Automatiseeritud peenisepump annab käed vabad elamuse. See on suurepärane kasutamiseks ka masturbaatorina. Manuaalse peenisepumbaga tuleb 5-15 minutit käsitsi pumbata enne kui saavutatakse võimsaim erektsioon.

Mees ei pea iga päev sama peenisega voodis esinema. Peenise suurendajad ja peenisemansetid annavad peenisele lisapikkuse ja jämeduse. Kanna peenise suurendaja peenisele just nagu paneksid peale kondoomi. Kindlasti kanna suurendajala rohkelt veebaasil valmistatud libestit. Ilma selleta võib kallimal olla ebamugav.