Showing all 89 results

-54%
104.90 sis. KM
-34%
-17%
-32%
-27%
-46%
-27%
3in1
-25%
BESTSELLER
-34%

Šokolaad teeb paksuks, lilled närtsivad, ent seksikad elamused on igavesed! Orgasme täis kingitus toob palju rõõmu ka kinkijale. Otsid ideed, mida kinkida naisele või mehele?  Musta Pantrie-poest leiad ulakad kingiideed oma naisele või mehele.

Seksikad kinkekomplektid on spetsiaalselt valitud orgasme täis õhkkonna loomiseks. Ulakas kingitus tekitab elevust nii kinkijale kui kingituse saajale. Kõik, mis sa teisele annad, tuleb sulle endale kuhjaga tagasi.

Mida kinkida mehele?

Meestele meeldib mängida. Nad armastavad rollimängu ja naise initsiatiivi ning innukust. Loveboxx paaridele toob magamistuppa just seda ja saadab selge sõnumi- mängi minuga!

Suuseks on meeste lemmik läbi aegade. Toro ning Spinjob pakuvad mehele võrratut oraalseksi kogemust. Nad võtavad mehe peenise ette nii nagu ükski naine seda ei suuda.

Kinkekaart annab mehel vabad käed oma seksika fantaasia ellu viimiseks. Vali ise, millise summa soovid kinkida ning lisa ulakas sõnum, mis kindlasti ei jäta kallimat või sõpra külmaks. 

Mida kinkida naisele?

Naised armastavad silmadega. Kliitori naudingud on parim kingiidee naisele. Naise kliitoril on ligi 8000 närvi ning spetsiaalsed kliitorit imevad vibraatorid imevad innukalt ka neid mõnunärve, mis jäävad keele või käega masseerides kättesaamatuks. 

Orgasmikreemid suurendavad naise tundlikkust naudingute ajal ning kütavad kirgi. Iha suurendamiseks võta 15 tilka Hispaania kärbse armutilku. Seksuaalne nauding on sedavõrd võimsam.