Showing 1–90 of 303 results

-20%
-17%
-21%
Bestseller
-26%
19.95 sis. KM
-28%
-38%
-27%
-24%

Parim valik naistele: sekspesu, kostüümid, vibraatorid, kliitori stimuleerijad, tupekuulid, anaaltapid ja erootilised ehted. Musta Pantri e-poest leiab iga naine endale just selle õige seksika abilise, millega pimedaid öid vürtsitada. Valikus on üle 600 toote just naistele.

Vibraatorid on sekslelud, mida kasutatakse seksuaalse stimulatsiooni saamiseks. Kaasaegsed vibraatorid, tuntud ka kui masseerijad, kasutavad vibratsiooni või impulsse orgasminärvide stimuleerimiseks. Sekslelusid on erineva kuju ja suurusega. Populaarseimad vibraatorid on kliitorit imevad vibraatorid või kliitori stimuleerijad. Ainult g-punkti stimuleerimisega on naisel raske orgasmi saada. Orgasmini jõudmiseks on vaja ka kliitori massaaži. Kliitoril on ca 8000 mõnunärvi, mida on kaks korda rohkem kui peenisel. 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Üksinda masturbeerimiseks sobivad suurepäraselt jänkuvibraatorid,mis stimuleerivad samaaegselt kliitorit ja g-punkti.

Mõnede naiste jaoks on kliitor liiga tundlik ning kliitori stimulatsioon ei vii neid orgasmini. Sellisel juhul on parim valik g-punkti vibraator. G-punkt asub tupe avast 2,5-8cm kaugusel. Vibraatorid on optimeeritud võimsalt vibreerima just selles vahemikus.

Esimene sekslelu, mille naised endale ostavad, on tavaliselt dildo. Dildosid on vibreerivaid ja nö klassikalisi mitte vibreerivaid. Iminapaga varustatud dildo sobib suurepäraselt tasasele pinnale kinnitamiseks või siis strap-on’iga kasutamiseks.