Showing 1–90 of 183 results

-17%
-29%
Kuum!
-20%
39.96 sis. KM
-46%
BESTSELLER
Kiire toime!
-25%
-47%
Peab proovima!
-47%
Peab proovima!

Seks apteek on täis vallatuid tooteid meestele ja naistele: Orgasmikreemid, libestid, kondoomid, potentsi ja erektsiooni tabletid, feromoonid, massaažiõlid naistele ja meestele.

Libestid: Kvaliteetsed, loodusliku koostisosaga, mis hoiavad loomulikku pH taset. Veebaasil valmistatud libestid sobivad kasutada koos kondoomi ja seksleludega. Must Panter erootikapood pakub suurt valikut kvaliteetseid libesteid: anaallibestid, maitselibestid, orgaanilised libestid, veebaasil valmistatud libestid. Leia oma lemmik. 

Orgasmikreemid: Orgasmikreem on pöörane. See teeb kliitori uskumatult tundlikuks. Kõditavad sensatsioonid sööstavad üle kogu kliitori ja häbememokkade. Püksikud lähevad iseenesest märjaks nagu teismelisena ulakaid mõtteid mõeldes.  Kui vedel mõnuaine on juba peal, siis enam tagasiteed pole. Mõelda vaid, kui võimas oleks seda vedelat vibraatorit koos partneriga proovida? Seks apteek tootevalik on suur 🙂

Erektsiooni kapslid ja kreemid ning erektsiooni tabletid tõstavad mehe sekssiisu ehk libiidot. Mehe testosterooni tase langeb iga aastaga 1-3% ning peened veresooned peenises hääbuvad. Nii see erektsiooni häire tekibki. Erektsiooni kapslid aitavad erutuse ajal verel hapnikku transportida ning seeläbi võimsa erektsiooni saavutada… just nii nagu Viagra seda teeb. Erektsiooni ajal on vereringlus peenises kaheksa korda kiirem, kui mitte erutatud olekus.

Massaažiõlid: 100% taimsete afrodisiaakumitega rikastatud massaaziõli tekitab sensuaalse õhkonna, on lõdvestav ja erutav samaaegselt. 

  • Rikastatud afrodisiaakumidega
  • Mitte-rasvane, kauakestva tekstuuriga
  • Niisutab ja elustab nahka süviti
  • Lõhn: sidrun ja eukalüptus

Hoia õlipudelit 5min ca 45-kraadises vees, et tuba täituks meeldiva aroomiga ning kogemus oleks nauditavam.

Feromoonid: feromoonidega rikastatud lõhnad muudavad kandja vastupandamatuks, ilma et keegi aimaks, mis on tema saladus. Temas on see Miski, mis paneb päid pöörama. Feromoonidega parfüümid meestele ja naistele Immutatud kosutavate afrodisiaakumite ja feromoonidega, need võrgutavad lõhnad meelitavad su armsamat ja jätavad sulle tunde, et oled vastupandamatu.

Tooteomadused:
• Immutatud sünteetiliste feromoonidega, et suurendada ihaldatavust
• Ei sisalda hormoone ega loomseid subprodukte