Näitan kõiki 17 tulemust

Vedel vibraator teeb mehe eest pool tööd ära. Naised on võimelised saama mitmeid orgasme järjest. Ilma kliitori orgasmita tulevärki naise jaoks magamistoas ei toimu. Vedel vibraator on geeljas orgasmikreem, mis paneb naise mööda seinu üles ronima.

Sa ilmselt mõtled, mis imevidin see vedel vibraator on? Igatahes mina olin väga skeptiline, kui sain oma esimese vedela vibraatori sõbralt kingituseks. Uurisin pakendit ja läks hetk aega enne, kui sain aru, et see ei ole vibraator, vaid mingi imelik tuub vedelikuga. Igasugune vaheldus orgasmide maailmas on teretulnud ja otsustasin proovida.

Õpetuse järgi tuleb paks kiht kliitorile määrida. Määrisin kohe korralikult. Ja ei midagi… Hakkasin juba uut kihti panema, ent siis see juhtus. Särisev, erutav tunne kliitoril. Nagu midagi pulseeriks püksikutes. Kogu kliitor paisus nagu seksi ajal ja oi seda tundlikkust. Kui vedel vibraator on juba peale pandud, siis enam tagasiteed ei ole. Püksikud lähevad ise märjaks. 

Orgasmikreem on pöörane. See teeb kliitori uskumatult tundlikuks. Kõditavad sensatsioonid sööstavad üle kogu kliitori ja häbememokkade. Püksikud lähevad iseenesest märjaks nagu teismelisena ulakaid mõtteid mõeldes.  Kui vedel mõnuaine on juba peal, siis enam tagasiteed pole. Mõelda vaid, kui võimas oleks seda vibraatorit koos partneriga proovida?

Kas orgasmikreemid on ohutud?

Jah on! Need on valmistatud 100% looduslikest ainetest. Ei sisalda parabeene ega ftalaate, mis on teada tuntud paharetid ja tupeseene tekitajad. Orgasmikreemid sisaldavad looduslikke afrodisiaakume, mida on sajandeid kasutatud libiido tõstmiseks ja erutuse tekitamisekes. 

Vürtsita oma magamistuba millegi uuega ja vii oma orgasmid järgmisele tasemele. Vedel vibraator on mehe salarelv naise hullutamiseks ja teeb pool tööd tema eest ära.