Milleks olla sina ise igal õhtul nädalas, kui sa võiksid olla ka süütu jänkuke või võrgutav medõde. Tõelised meestehullutajad on aga ka kehasukad! Kehasukk + prantsuse aksent = ülierutunud isane.

Rollimäng viib teie seksuaalelu teisele tasemele – see julgustab sind kasutama oma kujutlusvõimet ja meestele meeldib see väga!

LUMMAV KEHASUKKROOSA JÄNKUKOSTÜÜM

 

Oi kuidas meestele meeldib avastada sinu varjatud isikuomadusi, see muudab sinu tema jaoks salapäraseks. Ka meestel on oma salafantaasiad ja miks mitte olla üks osa sellest. Kes teab, kui kõrgele ekstaasi võite tõusta, kui vallandada oma pidurdamatu kujutlusvõime oma magamistoas… kontoris… või kus iganes…

Igalühel meil on kujutlusvõime. Mida enam sa seda kasutad, seda osavamaks ja jõulisemaks see muutub ning seda ootamatumaks ja intensiivsemaks muutub nauding, mida seeläbi võid kogeda. Naudingu võid saavutada juba mõttest, et põgened reaalsuse eest. Loovuta oma identiteet ja saa kellekski teiseks, unusta mõneks hetkeks oma isiklikud mured ja koge uusi põnevaid seiklusi. Olles kellegi teise rollis, oled tihti enesekindlam, mis ei saa kindlasti olla halb!

Rollimäng seksuaalseks rutiiniks!

Alustada vestlust rollimängudest oma partneriga võib esialgu tekitada hirmu ja ebakindlust. Kas ta arvab, et ma olen friik? Kas ma küündin tema ootusteni? Tõde on, et ta tõenäoliselt arvab, et sa oled friik. Fantastiliselt friikilik tegelikult :)!

Paarid, kes on loonud kindla rutiini magamistoas, tunnevad ebakindlust millegi uue katsetamisel, see on paratamatu. Võib-olla sa ei ole isegi kindel, kas see sulle meeldib? Noh, ega sa ei peagi kohe pea ees asjasse sisse sukelduma! On ju võimalik leebelt siseneda rollimängude maailma, ilma, et sa sellest alguses oma partnerile räägiksidki.

Väike saldus on, et meil naistel on ju tegelikult samasugused seksuaalfantaasiad nagu meestelgi. Mehed ei ole ainukesed, kes lõbutsevad oma mõtetes! Ja see võib olla väga kuum, eksole? Just ühel päeval lasin oma mõtetel vallatleda, kui olin… ee… toidupoes kassajärjekorras. Jäin oma maksejärjekorda ootama, kätte aga ununes suur jäme kurk. Käe toetasin kärule, kurk püstises asendis. Minu ees oli atraktiivne noor meesterahvas ning tema sädelus silmis ja muie näol, kui ta vaatas mind ja minu kurki, jätsid mind mõtisklema…

Fantaasiad annavad meile vabaduse olla koos kellega iganes sa soovid, kuidas iganes sa soovid, millal iganes sa soovid… ja mis kõige parem, sa ei pea tundma piinlikkust ega häbi, sest see kõik toimub sinu peas.

Seega, miks mitte tuua see salajane lõbu ka magamistuppa ja muuta oma fantaasiad reaalsuseks? Sinu partner ei pea isegi teadma, et sa salaja fantaseerid temast, kui seksikast võõrast, keda sa pole kunagi varem kohanud ning et sa teeskled temaga veetmast üheöö suhet. Või sa kujutad ette, et sind on röövitud ning sinu inimröövija käitub sinuga õelalt, samal ajal kui su kaaslane võtab sind tagant poolt…
Seesugused rollimängud on ideaalsed alustamaks erootilist teekonda teiselepoole reaalsust!

Kui tunnete end rollimängus juba mugavalt, siis on hea kaasata neisse ka oma kaaslane, küsides temalt, kas ta tahab teada, millele sa mõtled, kui seksid temaga. Kuuldes sind siivutult rääkimas oma salajastest rollimängu ideedest, erutab see teda kindlasti, sest ta saab aru, et ka tema fantaasiad ei ole tabu… ja see on hetk, mil tõeline lõbu võib alata!

Naised! Rollimäng on parim idee mehe üleskütmiseks!

 

Vallatuid Naudinguid!

Sinu Must Panter