Lapseootus on ilus ja rõõmus aeg.  Lapse saamisega saab naisest ema ja naise roll jääb paratamatult tahaplaanile. Naise kehas toimuvad rasedushormoonide tõttu muutused, mis mõjutavad veel pikalt tema seksuaalsust. Enamus värskeid lapsevanemaid, kelle teed lähevad lahku, lõpetavad oma suhte enne lapse 2-aastaks saamist.  Suhte pinged tulenevad suuresti teadmatusest, mis naise kehas toimub? Raseduse ajal käivad naised perekoolides ja õpivad raseduse ja beebide kohta kõike võimalikku. Rasedusjärgset seksuaalsuse teemat ei puudutata rohkem, kui et sugueluga soovitatakse oodata 4-6 nädalat pärast lapse sündi. Suhte väljakutsed tegelikult siis alles algavad. Seepärast on õpetus meestele oluline- kuidas orgasmid pärast lapsi magamistuppa tagasi tuua?

Mis juhtub naise kehaga pärast lapse saamist?

Sünnitusjärgsed hormonaalsed muutused muudavad tupe koe õhemaks ja tundlikumaks, aga mitte nauditavas suunas. Läheb veidi aega enne, kui vagiina, emakas ja emakakael taastavad oma normaalse suuruse.  Üks suurimaid väljakutseid on seksiisu langemine või selle täielik ära kadumine. Loomulikult põhjustab see suhtes palju pingeid. Naise ja mehe roll muutub teisejärguliseks. Seks on paarisuhte toimimise seisukohalt ülimalt oluline. Mehel tekib paratamatult hüljatuse tunne. 

Kuidas rasedus mõjutab naise seksiisu?

Seks pärast sünnitust tundub naise jaoks teistsugune. Kogu tulevärk, spontaansus ja elevus seksist on järsku kadunud. Uuringute järgi kogeb 83% naistest seksuaalprobleeme esimese kolme kuu jooksul pärast sünnitust. Oma partnerile sellest ei räägita, kuna naine on ise suures segaduses. See on aeg, mil mees peab seskipõua lihtsalt ära kannatama ja rahuldamatusest tulenevad pinged muul moel maandama… näiteks sportides või masturbeerides. 

Naise suurimad seksuaalsed väljakutsed pärast sünnitust on tupe kuivus, õhuke tupekude ja nende elastsuse kaotus. Seks võib tunduda tänu sellele suisa valulik. Paarid, kes enne lapsi armastasid hoogsat ja karmi seksi, peavad mõneks ajaks õppima rahulikku ja aeglast seksi nautima. Loomulikult on väikelapse emad väsinud. See aga mõjub seksiisule väga pärssivalt. See on täiesti normaalne, et isegi siis, kui naine end välja puhkab, ei tunne ta oma mehe suhtes mittemingisugust iha. 

Miks naine ei lähe enam seksi ajal märjaks? 

Sünnitusele vahetult järgnevatel päevadel langeb naise kehas östrogeen raseduseelsele tasemele. Kui naine toidab last rinnaga, võib tema östrogeeni tase langeda alla raseduseelse taseme.  Sellega kaasneb omakorda tupekuivus. Ilma libestita, olgu see siis loomulik või pudelist tulev, on seks naise jaoks ebamugav.  Naise ja ka mehe jaoks on ehmatav, et kuidas kallim järsku eelmängu ajal üldse märjaks ei lähe? Kas see tähendab, et libiido on oma kohvrid pakkinud ja välja kolinud? Tark mees näitab siinkohal üles teadlikkust ja võtab sahtlist libesti pudeli välja ning teeb nii, et seks oleks naise jaoks nauditav, mitte ebamugav kogemus. 

Orgasm pärast lapsi ei ole enam see

Raseduse ja sünnituse tagajärjel naise vaagnapõhjalihased venivad ja lõtvuvad. Isegi, kui naine saab lapse keisrilõikega, on tema tupelihased lõtvunud. Seks pärast lapse saamist tundub nii mehe kui naise jaoks teistsugune. Mehe jaoks ei ole penetratsiooni enam nii tihe ja naise jaoks on tundlikkus kadunud. Ühtäkki oleks mehel nagu väiksem peenis.

Saksamaal antakse naistele sünnitushaiglast koju kaasa tupekuulid ning õpetussõnad, kui oluline on vaagnapõhjalihaste toonuse taastamine. 

Vaagnapõhjalihaste toonus ei taastu raseduseelsele tasemele iseenesest. Vastupidi! Vanusega lõtvuvad need veelgi. Tulemuseks on nõrgad orgasmid. Pensioni eas lisandub veel tilkuv põis. Teate seda tunnet, kui eakas daam kõnnib mööda ja tal on uriini lõhn juures? See ei tulene sellest, et ta ei pese ennast, vaid tilkuvast põiest. Esialgu töötatigi tupekuulid välja põiepidamatuse raviks. Uuringute käigus avastati kõrval mõju, et naise orgasmid muutusid võimsamaks. 

Ükski naine ei pääse PMS-ist. See on üks vaevuste rohke aeg. Unetus, ärevus, kuumahood, peavalud, meeleolu kõikumine, seksiisu kadumine on tavalised väljakutsed, millega naised silmitsi seisavad.  Menopaus on klassikaliselt üle 45-aastaste naiste mure, ent sümptomid võivad alata juba 35.aastastel.  Perearstid kirjutavad välja östrogeeni ravi ja unerohud. Seksuaalsed väljakutsed jäetakse aga tähelepanuta. Tupekuulid on ülimalt efektiivsed PMSi vaevuste leevendajad. Iga endast hooliv naine treenib tupekuulidega oma vaaganapõhjalihaseid, et nautida võimsaid orgasme pärast lapse saamist või PMSi ajal ning hoiduda tilkuva põiega vanadaamiks muutumist

Õpetus meestele- kuidas orgasmid pärast lapsi magamistuppa tagasi tuua?

Kõigepealt anna naisele aega rasedusest ja sünnitusest taastumiseks. Masturbaator on sel perioodil mehel parim sõber.

TORO CUPER 360º ORAALSEKSI MASTURBAATOR aitab mehel vastu pidada

Tupekuulid peavad igal emal olemas olema. Toonuses tupelihastega on orgasmid võimsamad, tupp tihedam ning penetratsiooni sedavõrd mõnusam. Tupekuulide puhul on oluline, et need oleksid meditsiinilised, mitte lihtsalt armukuulid. See tähendab, et kuulid peavad olema meditsiinilisest silikoonist, õiges raskusvahemikus. Moodsates tupekuulides on sees metallist raskuskuul, mis võngub liikumise ajal ning teeb trenni naise eest. 

Geisha Balls sünnitusjärgne tupekuulide komplekt, et orgasmid oleksid jälle võimsad

Pikenda eelmängu aega. Mehel ei ole seda vaja, ent naisel on erutumiseks nüüd rohkem aega vaja. Massaaž on suurepärane eelmängu element, mis lõdvestab naise ja aitab mõtted õigele lainele viia. 

Senze erutavad, afrodisiakumidega rikastatud massaažiõlid

Libesti aitab tupekuivuse murest üle saada. Seal ei ole vahet, kas libestatus on tulnud pudelist? Seks kuiva vagiinaga on ebamugav ja valulik. Östrogeeni madala taseme tõttu on vaginaalne kuivus paratamatus. Libesti olgu kvaliteetne, veebaasil valmistatud ja naise õrna pH tasakaalu hoidev. 

Sügavniisutavad libestid Aloe Vera ja ihatekitava Sutil Pure vegan

Suhtega tuleb vaeva näha iga päev, selleks et pinged ei kuhjuks lahendamatuks probleemiks. Hoidke teineteist ja oma orgasme.

Vallatuid naudinguid,

Must Panter