Seksikad elamused on igavesed ja toovad kuhjaga rõõmu nii kinkijale kui saajale  Sõbrapäev on tulemas ja mõtled, mida kinkida? Seksikas Sõbrapäev ootab sind ja teda. Rutiin on magamistoa suurim vaenlane. Ainuüksi mõte seksikast vaheldusest on erutav. Kinkekomplektid on soodsa hinnaga ning eeljäälestavad stsenaariumi, mis magamistoas juhtuma hakkab?

Must Pantri Valentinipäeva eripakkumisest leiad seksikaid komplekte, mis panevad magamistoas mööbli lendama.

SWEET VALENTINE- KINKEKOMPLEKT NAISELE

SWEET VALENTINE- KINKEKOMPLEKT NAISELE

„Sweet Valentine“ ei jäta naist külmaks. Alusta kireööd armujoogiga. Sega Spanish Fly kiimatilkasid 7-15 tk tassi tee või mõne muu joogi sisse. Hispaania Kärbes on sajandeid kasutuses olnud kui naiste afrodisiaakum. Lase armujoogil mõjuda. Seejärel on aeg magamistuppa suunduda. Kanna kliitorile Magic Power kliitori orgasmikreem, masseeri õrnalt ning lase südamedaamil erutuda. Seejärel lülita sisse Denzel vibraator ning surista tema kliitor korralikult läbi.

“VALLATU ÖÖ” KOMPLEKT

VALLATU ÖÖ KOMPLEKT

„Vallatu ÖÖ“ lisab särtsu ja kütab kirgi. Komplektis on Zeus kliitoril vibreeriv peeniserõngas ning Horny Jar kliitori orgamsikreem. Kanna orgasmikreem temakese kliitorile ning masseeri. Temakese mahlad hakkavad jooksma, ta tunneb erutust… Seejärel aseta Zeus peeniserõngas peale ning lülita sisse. Ta on valmis ja ootab seda, mis edasi juhutma hakkab.

75% naiste orgasmidest on kliitoril. Orgasmikreem ning Zeus viivad temakese 7.ndasse taevasse.  Zeus Vibreeriv Peeniserõngas masseerib võimsalt tema kliitorit. Sina saad peeniserõngaga tugevama erektsiooni, mis kestab ja kestab.

KIRELEEK KINKEKOMPLEKT NAISELE

KIRELEEK KINKEKOMPLEKT NAISELE

„Kireleek“ on tõeline iha käivitaja. Komplektist leiad Libidine ihatekitavad nätsud, mis panevad naise libiido vemmeldama. Mõtted lähevad ise magamistuppa. Kui kohale jõutud on aeg hellitada kliitorit Orgazm kliitori orgasmikreemiga. Masseeri õrnalt kliitorile. Naine tunneb, kuidas kliitor paisub mõnust ning mahlad hakkavad jooksma. Glossy Premium 10 kiirusega vibrokuul suristab kliitori orgasmide taevasse.

Leia endale ja oma kallimale vallatu kingitus Musta Pantri e-poest.

Sinu

Must Panter