Sa ilmselt mõtled, mis imevidin see vedel vibraator on? Igatahes mina olin väga skeptiline, kui sain oma esimese vedela vibraatori sõbralt kingituseks. Uurisin pakendit ja läks hetk aega enne, kui sain aru, et see ei ole vibraator, vaid mingi imelik tuub vedelikuga. Igasugune vaheldus orgasmide maailmas on teretulnud ja otsustasin proovida.

Õpetuse järgi tuleb paks kiht kliitorile määrida. Määrisin kohe korralikult. Ja ei midagi… Hakkasin juba uut kihti panema, ent siis see juhtus. Särisev, erutav tunne kliitoril. Nagu midagi pulseeriks püksikutes. Kogu kliitor paisus nagu seksi ajal ja oi seda tundlikkust. Kui vedel vibraator on juba peale pandud, siis enam tagasiteed ei ole. Püksikud lähevad ise märjaks. 

Viskusin voodile ja jäin ootama, et mis nüüd edasi. Orgasmini vedel vibraator üksinda vist ei vii. Võtsin oma „kindlapeale mineku“ sekslelu välja. Kliitorit imev Nemo viib mind tavaliselt 5-10 minutiga orgasmini. Kasutan Nemo neljast imemise tugevusest viimast, ent mitte sel korral. Kliitor on nii mõnusalt ülitundlik. Alustan igaks juhuks kõige madalama stimulatsiooni tugevusega. 30 sekundit hiljem on minu peas karje: „ Kas päriselt nii ongi“? Tavalise 10 minuti asemel on 30 sekundiga kliitori mõnunärvid laeni stimuleeritud ja pean oma silmad selleks orgasmi lainetuseks lahti tegema. 

Vedel vibraator on pöörane. See teeb kliitori uskumatult tundlikuks. Kõditavad sensatsioonid sööstavad üle kogu kliitori ja häbememokkade. Püksikud lähevad iseenesest märjaks nagu teismelisena ulakaid mõtteid mõeldes.  Kui vedel vibraator juba peal, siis enam tagasiteed pole. Mõelda vaid, kui võimas oleks vedelat vibraatorit koos partneriga proovida?

Minu lemmik Nemo + Liona Mama vedel vibraator

Rock Hard erektsiooni tabletid + Godess vedel vibraator

Clit Therapy sõrme vibraator+ Liona Mama Euphoria vedel vibraator

Vürtsita oma magamistuba millegi uuega ja vii oma orgasmid järgmisele tasemele. Vedel vibraator on mehe salarelv naise hullutamiseks ja teeb pool tööd tema eest ära.

Saadame sinu tellimuse Mustast Pantrist diskreetselt pakituna ilma viideteta sisule või saatjale.

Vallatuid naudinguid!

Inna

Musta Pantri perenaine

Õhtuleht KOGEMUSLUGU

Delfi KOGEMUSLUGU