Kas sa tunned vahel, et sinul või kallimal jääb voodis midagi puudu? Meil kõigil on oma armastaja stiil. Oluline on aru saada, kes oled sina ja kes on sinu kallim voodis: hingeline armastaja, andja, ärev armastaja, karm ja mürgeldav armastaja, abivajaja, avastaja või hoopis madala sugutungiga armastaja? Alles seejärel oskame pakkuda ja küsida neid naudinguid, mis kõige rohkem erutavad.

Hingeline armastaja

Tema vajab silmsidet, romantikat ja õrnust linade vahel. Neil kipub olema allergiline reaktsioon partnerite vastu, kes tahavad igasugu hulluseid voodis proovida ja tempo üleval hoida. Hingeline armastaja vajab pikka eelmängu ja seda eriti naise puhul. Orgasmi lõhe on seda tüüpi libiidoga naiste puhul väga suur ja neil on raske klassikalise penetratsiooniga orgasmini jõuda. Nad vajavad silitusi, kliitori massaaži enne penetratsiooni. Neile meeldivad sensuaalsed mängud: silmad kinni seotud samal ajal, kui kallim kõditab ja suudleb keha. Aroomi küünla lõhn ja õrnutsevad sosinad

Karm ja mürgeldav armastaja

Tema jaoks tähendab hea seks lendavaid mööbli tükke. Tal on kõrge aktiivne iha ehk ta on alati valmis linade vahele hüppama. Seks peab olema sportlik üritus ja kõige väiksem seksuaalne klapp on neil hingeliste armastajatega. Kuidas sellise partneriga hea klapp leida? Siinkohal on oluline, et mürgeldaja õpiks ka oma kallimat tundma, ega keskenduks ainult enda naudingute allikatele. Tuleb osata anda, selleks et saada! Hea seksuaalse sobivuse aluseks on kallima soovide mitte unarusse jätmine enda omade valguses. See on eriti raske hetkel, mil veri allpool vööd juba vemmeldab. 

Abivajaja armastaja

Natuke saamatuna mõjuv inimene, kes vajab tuge kõiges kaasaarvatud linade vahel. Abivajaja armastaja sobib hästi karmi armastajaga, sest tema tung läheduse järgi avab ta intensiivsemale ja sportlikumale seksile juhul, kui tema partner seda ise eelistab. Hingelise ja andja armastajaga on tal väike klapp, kuna abivajaja keskendub tihti enda orgasmi saamisele ja peab õrnutsemist ja pikka eelmängu tilu-liluks. Abivajaja seksuaalse õnne olemasoluks on oluline, et ta oskaks ennast ise rahuldada ega sõltuks ainult oma kallimast. Seega seksuaalne baasharitus on A ja O. Tema peaks kindlasti omama vallatuste sahtlit, et oma orgasmi teekonda kõige pealt ise tundma õppida.

Mehele maailma müüduim WINKI masturbaator Naisele jänku vibraator Grabbit              

Andja

Teda erutab ennast unustav naudingute pakkumine oma kallimale. Erutunud partner on tema jaoks tõeliselt erutav sõna otseses mõttes. Andjad on libiido maailmas tõelised delikatessid. Oluline on, et partner avaks ennast ja annaks selgelt märku, mis talle meeldib ja mis mitte? Andja frustreerub, kui kallim mängib meretähte või ei saa orgasme.  Tema jaoks on ääretult oluline, et partneril oleks temaga seksuaalselt vapustavalt hea. Samas on tema libiido reaktiivne ehk ta ootab kallimalt huvi signaali. Seetõttu ei sobi kaks andjat omavahel kokku. Nad jäävadki vastastikkuseid signaale ootama ja jõuavad kiirelt lahkumineku äärele.

Andja võrgutamiseks parim on vahend sekspesu 

Ärev armastaja

Tema vaevleb pideva sooritusärevuse käes. Enamasti on mehed hädas sisemise survega alustada seksi ja olla 100% tasemel. Sellel on ka teadsulik põhjendus- nimelt kuni 70% meestest on mingil määral hädas erektsiooni häiretega.  Kas läheb liiga ruttu liiga heaks või siis erektsioon vajub ära.

 Kohe, kui uue suhte särts taandub, võtab sellise kallima puhul maad tühjuse tunne, kuna kallima seksuaalne huvi ja rahulolu tagasi peegeldus ei ole enam nii sagedased. Maad võtab kahtlus, rahulolematus. Ärevatele armastajatele sobib kõige paremini hingeline või avastaja tüüpi partner. Kuna peenise funktsioneerimine on naiste jaoks olulisem, kui peenise suurus, siis need armastjad saavad palju tuge seksapteegi toodetest nii enneaegse seemnepurske tagasihoidmisel kui ka erektsiooni võimsuse tõstmisel.

Võimsam seksuaalne sooritus peenise suurendajatega 

Madala sugutungiga armastaja

Neil on looduse poolt kaasa antud madal aktiivne libiido. Nad ei tunne vajadust iga päev masturbeerida või mitu korda nädalas kallimaga seksida. See-eest on neil adekvaatne reaktiivne libiido. Oma kallimas võivad nad tekitada tunde, et neil endil puudub seksuaalse läheduse vajadus, ent nad on üsna altid erutuma, kui kallim flirtima hakkab. Kõige parem klapp on neil teise omasuguse seksuaalset rahu armastava inimesega. 

Looduslikud libiido ja potentsi tõstjad 

Avastaja

Piirangute vaba armastaja, kes vajab intensiivsust ja uudsust. Tihti peetakse avastajat vimkaga seksi armastajaks. Avastaja lihtsalt armastab erinevaid asju proovida ja ainuüksi mõte uudsusest erutab teda. Tal on kõrge aktiivne ja reaktiivne libiido. Suhte raskused tekivad avastaja hingelise armastajaga, kes vajab etteimatavat ja õrna rutiini ning äreva armastajaga, kes peab kõike seda liiga hulluks.

Pahanduste kast paaridele- avastaja lemmik

Kuidas erinevate libiidodega armastajad omavahel sobituma panna?

Eelkõige tuleb võtta hetk ja aru saada, mis sind ennast erutab: kas sul on sisemine aktiivne libiido, mis ei vaja suurt välist stimulatsiooni või vajad partneri signaale vallatute mõtete tekkimiseks? Seejärel jälgi oma partnerit ja kaardista tema libiido ning armastaja stiil. 

Pikaajalise suhte seksuaalset potentsiaali kasutavad vaid vähesed paarid ära, kuna lihtsalt ei tunta iseennast ega oma partnerit.  Hea seks on õnneliku suhte kriitiline osa. Oluline on omavahel avatult rääkida oma soovidest, hirmudest ja fantaasiatest. Naudingute stiilid on inimestel erinevad ja ühisosa leidmine on võtmesõna. Maha ja kohe tegema ei sobi kõigile. Kõik ei naudi silitusi ja silmsidet. Kui sul on aga kallim, kes seda vajab, siis pead selle oma magamistoa harjumustesse tema rõõmuks sisse tooma.  Vaheldust armastavad kõik ja hea seks on kombinatsioon sinu ja tema eelistustest.  Nauding ei ole luksus. See on emotsionaalse tasakaalu oluline komponent.

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

Must Panter erootikapood
Must Panter erootikapood

Loe artiklit Õhtulehes