Hollywoodi filmidest on tuttavad stseenid, kus mees ja naine tülitsevad.  Keset tulist vaidlust lükkab mees naise vastu seina, nad suudlevad ja järgneb kuum seks.  Sellega on tüli läbi ja suhe taastunud.  Lepitusseks on legendaarselt hea.  Kõik, kel on õnnestunud seda kirehoogu nautida, teavad kui meeliülendav see on. Probleemide lahendamise vaatevinklist ei lahenda seks justkui midagi, seks ei ole magamistoa kreeka-rooma maadlus, millest üks väljub võitjana.  Ometi muutub vihahoog vastupandamatuks kireks ja kõik ratsionaalne asendub sooviga: „seksi minuga nagu sa vihkaksid mind“ . 

Aga miks see nii on?  Miks me vihasena erutume seksuaalselt?  Kas see on mingi hälve ja vajame teraapiat, et tülisid lahendada dialoogi teel, mitte seksides?  Eksperdid ja psühholoogid aitavad aru saada, mis seos on vihal ja ihal?

Ameerika mägede sõit lepitusseksini

Ärevus ja erutus – need kaks tunnet on omavahel õed, mis panevad südame kiiremini tuksuma ja kopsud õhku ahmima.  Kui me oma kallimaga tüliõuna närime, vabaneb meie kehas terve hulk hormoone: testosteroon, adrenaliin ja stressi hormoon kortisool. Seksuoloog Jenni Skyler selgitab, et tänu kortisoolile tunneme meeletut kirehoogu ehk teisisõnu läheduse vajadust, mida seks pakub.  Seepärast ongi nii ahvatlev oma kallima käte vahele viskuda ja kõik ära unustada vaatamata sellele, et teema juurpõhjus pole lahendatud.  Kuigi viha on peal, ei jõua me ära oodata, et „ma olen sinu peale vihane“ seks võiks alata.   Orgasmiga vabanevad kehas omakorda õnne ja armastuse hormoonid dopamiin ja oksütotsiin.  Tülitsemise käigus ajavad hormoonid meid pöördesse ning seksides jõuame taevaliku rahuni tagasi, tõeline Ameerika mägede sõit. 

Äppiga juhitavad vibraatorid paaridele

Ella
FLAMINGO ÄPPIGA KUUL-VIBRAATOR

Võimsam erektsioon erektsiooni kreemidega

Nauding on laksu kaugusel – sulle meeldib sadomasohhism 

Viha, kire, valu ja naudingu vahel on tugev seos.  Neile, kes naudivad sidumismänge ja ootavad laksule järgnevat mõnulainet, mõjub tülitsemine eriti erutavalt.  BDSMi naudingute juurde käivad rollimängu elemendid.  Üks korralik tüli loob lava kuumale lepitusseksile, mil paha tüdruku käed tuleb raudadesse panna.  Kui sina oled üks neist, kes naudivad lepitusseksi, ei tähenda see, et oled kapis pesitsev BDSMi fänn,  ent kui sa seda oled, on lepitusseks sinu jaoks tavapärasest palju magusam.

Ulakatale särtsu magamistuppa BDSMi elementidega

Seks on traumaga toimetulemise viis

Traumaatilised läbielamised varajases noorused võivad mõnel juhul küpsemas eas seostuda seksuaalsete tunnetega, ilma et me nende seoste põhjuseid aduksime. Tülitsedes käivituvad meie ajus kaugele ulatuvad lülitid.  Kunagine ülitugeva viha või tüli läbielamine võib olla põhjuseks, miks tunned alati oma kallimaga tülitsedes seksuaalset erutust.  Seks pühib minema hüljatuse hirmu ja tekitab turva tunde, mida ärevuse hetkel keha ja meel väga vajavad. Viha muutub õrnuseks ja romantikaks. 

Kliitorit imev ja g-punktil vibreeriv vibraator viib orgasmi uuele tasemele

Head asja ei saa liiga palju olla

Lepitusseks on võimas!  Aga sellepärast ei tohi veel oma kallimaga iga väikese asja pärast tüli norima hakata, sest on ka muid viise oma magamistoast tolmu minema pühkimiseks.  Kui leiad, et teie suhe on väga hea ainul vahetult pärast suuri tülisid, siis tasub kriitilise meelega kaaluda lahku minemist ja tervema suhte otsingutele suundumist. 

Leia endal ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideteta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

Must Panter Erootikapood