Peenis on mehe kõige tujukam kehaosa. Kui kallima hellitamise ajal on vaja, et väikemees teeks suuri tegusid, vajub tema hoopis unele. Ja kui erektsioon on selline, nagu peab, siis kipub ejakulatsioon liiga ruttu tulema. Alkoholiga ei ole peenis sõbrasuhetes. Erektsioonil on ka kombeks ilma kutsumata külla tulla kõige ebasobimatutel hetkedel, näiteks Eurovisiooni laval esinedes või kui esitad töö juures tähtsat ettekannet kolleegidele. Mehed teavad, et peenis ei suuda neid kallimaga nahistades iga kord võiduka lõpuni viia. Hinnanguliselt 40–70 protsenti meestest on kimpus erektsioonihäiretega: kas läheb liiga ruttu liiga heaks või siis on erektsioon vilkuvat laadi – on ja pole ka. Kuidas siis ikkagid erektsiooni kvaliteeti ja seksuaalset tundlikkust parandada?

Alustame sellest, kuidas erektsioon üldse tekib?

Kui mees näeb paljast ihu või midagi, mis viib mõtted seksile, siis silma retseptorid saadavad signaali edasi saarelise ajukoore osale (insula cortex), mis omakorda arvutab välja rõõmusõnumi tõenäosuse – kas nüüd ongi see hetk käes, mil saab seksida? Kui vastus on jah, siis vabaneb ajus õnne ja hea tuju kemikaal nimega dopamiin ja palun vastuvõttu erektsiooni peakontoris!

Uudis liigub mööda selgroo närvikiude alla „erektsiooni peakontorisse”. Peakontoris vabaneb neurotransmitter nimega atsetüülkoliin. See on peenise strateegiline juht, kes annab veresoontele käsu pumbata soontesse lämmastikoksiidi. Peenises on kaks kambrit käsnja lihaskoega. Tänu lämmastikoksiidile lihaskoed lõdvestuvad ja peenise vereringlus muutub umbes 8 korda kiiremaks. Tõeliselt Koed paisuvad ja voilà … ongi erektsioon olemas! Paisunud koed suruvad ümbritsevatele veresoontele ja takistavad „erektsioonikambrite” verel mujale liikuda. Erektsiooni ajal on peenises umbes 60 ml tavapärasest rohkem verd.

Testosteroon teeb mehest mehe!

See on kütus mehe lihasmassi kasvule, tugevale luustikule, kehakarvadele, madalale häälele, seksuaalsele võimekusele ja vägevatele erektsioonidele. Testosterooni toodetakse peamiselt munandites. Normaalne testosterooni tase on umbes 300–1000 ng/dl. Alates 30. eluaastate lõpust hakkab testosterooni tase mehe kehas langema umbes 1–2 % aastas. Nii aeglase languse puhul ei märka mehed enamasti suurt muutust enne 50. eluaastat.

Testosterooni madal tase tekitab väljakutseid erektsiooni tekkimisel ja hoidmisel. Samuti langeb seksiisu ja peenise tundlikkus, sperma kogus ja kvaliteet. Vananedes kaotab mees lihasmassi, kõhu pealt ei kao rasv enam nii kergesti, meeleolu hakkab kõikuma. Testosterooni taseme langemisel on selles suur roll. Farmaatsiaettevõtted müüvad aastas üle 2,2 miljardi dollari väärtuses testosterooni taset tõstvaid tooteid ja see number kasvab kiiresti.

Hommik on seksimiseks parim aeg

Hommikuti on testosterooni tase kõrgem kui õhtul. Seetõttu on hommik parim aeg erektsiooni sihtotstarbeliseks kasutamiseks. 1–2 % aastapõhist seksihormooni langust tähendab seda, et mehe seksiisu ei ole enam endine ja masturbeerimine ei paku enam nii palju naudinguid. Uuringute järgi võib peenis ilma stabiilse testosterooni pealevoolamiseta muutuda lühemaks ja peenemaks. Seda pole küll mitte kellelgi vaja!

Looduslike erektsioonikapslitega võimsamate erektsioonide poole

Sajaprotsendilise kindlusega ei ole võimalik peenise käitumist juhtida, ent on mõned tõestatud abinõud, mis toetavad mehe erektsiooni kontrolli, et “erektsiooni peakontor” reageeriks rõõmusõnumi saabumisele ühtemoodi. Looduslikud erektsioonikapslid astuvad mängu sel kohal, kus erektsiooni peakontoris atsetüülkoliin ütleb veresoontele, et on aeg hakata lämmastikoksiidi pumpama, et veri pääseks kaheksa korda kiiremini erektsioonikanalitesse ringlema. Tänu looduslikele toimeainetele on erektsioon võimsam ja jäigem ning kestab kauem.

Mehed saavad oma seksuaalset sooritust parandada järgmiste looduslike toimeainetega

L-arginiin – erektsioonihäirete parandamiseks ja seksuaalse rahulolu suurendamiseks. L-arginiin on tänu oma kiirele toimele kõige levinum toidulisand meeste seksuaalse soorituse parandamiseks. Toetab erektsiooni jäikuse suurenemist ja võimendab seksuaalset iha ning rahuldust.

Ženšenn – toimib antioksüdandina, mis parandab erektsiooni kestvust, jäikust, tõstab libiidot ja võimendab orgasmi tugevust. Eriti tõhusad on ženšenni ja Ginkgo biloba’t sisaldavad toidulisandid, kuna viimane võimendab peenise verevarustust veelgi, pakkudes kiiret toimet.

Lambalääts – suurendab seksuaalset iha, erutust ja võimendab orgasmide tugevust. Vähendab taastumisaega pärast seksuaalset sooritust. Uuringute järgi tundsid koguni 82 protsenti meestest libiido tõusu ja keegi osalejatest ei kogenud negatiivseid järelmõjusid.

Makataim – suurendab iha ja sperma kvaliteeti. Poisid muutuvad kiiremateks ujujateks. Eriti efektiivne on makataim koos E-vitamiiniga, mida kasutatakse meeste viljakusraviks.


Erektsioonikapslid

Juhul kui mehel erektsiooni üldse ei ole, on vaja pöörduda retseptiravimite poole.

Peeniserõngad hoiavad erektsiooni peenises ja pikendavad selle kestvust.

Peeniserõngad hoiavad vere erektsioonikambrites ja tänu sellele kestab erektsioon kauem ja ka temake jõuab orgasmini, enne kui härra lõpetab. Peeniserõngaid on erinevaid:

  • lihtsad, venivad rõngad erektsiooni pikendamiseks;
  • reguleeritavad lasso-stiilis rõngad, et saaksid survet peenisele vastavalt erektsiooni astmele suurendada või vähendada;
  • vibreerivad rõngad, mis stimuleerivad suguühte ajal naise kliitorit. Lisaks pikemale erektsioonile saab temake nautida kliitorimassaaži. Ärgem unustagem, et 75 protsenti naiste orgasmidest toimuvad just nimelt kliitoril. Käe või keelega masseerides kulub selleks 20–40 minutit, nii on lihaskramp väga kerge tekkima;
  • G-punkti stimuleerivad ja erektsiooni pikendavad rõngad.

Peeniserõngad pikemaks erektsiooniks

Hoolitse enda ja kallima seksuaalse naudingu eest ning leidke endile vallatuid abivahendeid voodielu vürtsitamiseks Musta Pantri e-poest. Saadame tellimused diskreetselt pakendatult ja ilma viideteta erootikapoele või paki sisule.

Vallatuid naudinguid!

Must Panter