Showing all 78 results

-34%
-31%
-31%
-17%
+33% suurem
-50%
+4cm
-27%
3in1

Peeniserõngad pikendavad erektsiooni kestvust. Peeniserõngas on iga mehe kohustuslik abivahend magamistoas. Peeniserõngad nii öelda tõmbavad vereringe peenises kinni ega lase erektsioonil ära vajuda.  Erektsiooni ajal voolab veri peenises ligi 8 korda kiiremini, kui mitte erutuses oleku ajal. Mehe seksuaalne tundlikkus väheneb peeniserõngaga, ent naine on sellevõrra rahuldatum. Peeniserõnga eemaldades on orgasm mehe jaoks sedavõrd võimsam. Peeniserõngad ja -pikendused pakuvad naisele lisa stimulatsiooni ning aitavad mehel erektsioonihäiretest üle saada.

Miks osad peeniserõngad vibreerivad? Ikka selleks, et naisel oleks mõnusam. Vibreeriv peeniserõngas stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit. 75% naiste orgasmidest on kliitoril ning seda ei tohi ära unustada. Mehel kulub orgasmini jõudmiseks ca 5 minutit, naisel ilma kliitori massaažita aga 20 minutit.

USB laetav peeniserõngas on kordades võimsamate vibratsioonidega, kui patareidega töötavad peeniserõngad.

Peenisepikendused annavad peenisele lisapikkuse ja -jämeduse. Osad peenisesuurendajad on otsast lahtised. Selliste peenise suurendajataga on mehe tundlikkus suurem, kuna peenisepea jääb välja. Struktuurne välispind pakub naisele lisa g-punkti stimulatsiooni. Pikendused on pehmed, venivad ning neid on lihtne peale panna. Kanna peenisele väike kogus veebaasil valmistatud libestit ning asenda peenise suurendajad ja -pikendused peale nagu kondoomi.

Läbi aegade on üks populaarsem peenisesuurendaja Kliitoril ja g-punktil vibreeriv peenisekrae Baile. Peenise krae hakkab vibreerima krae sees oleva anduri puudutusest. Pane peale ja hullamise ajal hakkab krae ise vibreerima. Kliitori jänku hakkab vibreerima nupu vajutusest.

Peeniserõngaste komplektist leiad kolm peeniserõngast. Aseta kõik kolm peenisele ning masseeri naise g-punkti eriti mõnusalt. Tänu peeniserõngastele on erektsiooni kestvus eriti pikk ja jäikus tugevam, kui kunagi varem.

Musta Pantri tootekategooriast peeniserõngad ja -pikendused leiad parima valiku kvaliteetseid, seksikaid, võimsaid, suuri sekslelusid, mis pühivad magamistoast tolmu. Pane oma naine mõnukarjetega mööda seinu üles ronima ja näita talle, milleks sa võimeline oled.