NBC News tõi päevavalgele ülesäratava uudise! Nimelt iga viies naine petab oma abikaasat. Meeste hulgas on petmise protsent veelgi suurem, suisa 28%. Petmise põhjuslikke teooriaid on erinevaid. Mehed ja naised on aegade algusest erinevad. Meeste petmise stiimulit seostatakse eelkõige  lõbujanu ja vaheldusevajadusega. Naiste puhul aga rahulolematusega.

Miks naised teise mehega hullama hakkavad?

Alguses on ju kõik nii särtsakas. Naise libiido mahlade kadu on kiirem, kui meestel. 18-29a naised, aga naudivad veel kõrget libiidot ja vajavad, et see oleks rahuldatud. Loomulikult on suhtes oluline, et mees kõnetaks naise nö primaarset armastuse keelt: tunnustaks naist, teeks kingitusi, veedaks kvaliteetaega, vastaks füüsilise läheduse vajadusele või hoolitseks tema eest. Aga olgem ausad- petma ei minda selleks, et oleks kellegagi teatris käi või kiidulaulu kuulda. Kui ainult neid vajadusi võõra mehega täidetaks, siis ei oleks tegemist petmisega. Naised, kes teisele mehele rohelise tule annavad võtavad ikka riided ka seljast ära.

Teadlastel on selgitus, miks see nii on ja mida mehed teha saavad, et tulevikus statistika nii hull ei oleks.  Ainult penetratiivse seksiga tulevärki magamistuppa ei too ja faktid räägivad enda eest. Naised kipuvad oma mehi kahekümnendates eluaastates sagedamini petma, kui mehed. Lahutamine on muutunud aasta-aastalt üha tavalisemaks. Kurval kombel on 74% lahkuminekutsest just naiste poolt algatatud.

Mehed seevastu hakkavad kõrvale vaatama kolmekümnendatest eluaastatest alates. Naised on kolmekümneselt keskendunud perele ja karjäärile ning suhte puudujääkidega lepitakse. Kõik, kes arvavad, et keskealine naine on meestele ja oma libiidole käega löönud, on eksiteel. 50-60 aastatel naistel on uus õitsemine ja võõrastel meestel on jälle midagi põnevat pakkuda. Lapsed kannavad selleks ajaks juba kaela ja fookusesse tõusevad taaskord naise enda vajadused.

Kurjajuur- mehe põiepidamatus ja erektsioonihäire

Kas sina oled üks neist meestest, kes küsib oma naiselt stiilis: „ Ma teen sinu jaoks kõik ja ikka ei ole sa rahul?“ Armastusel on 5 keelt ja üks neist on primaarne. Kui naise esmane armastuse keel on füüsiline lähedus, siis teemantsõrmus ja lilled ei ütle talle, et mees teda armastab. Ilma kallistuste, hellituste, silituste ja seksuaalse läheduseta on naine suhtega rahulolematu. Ta ei tunne, et teda päriselt armastataks. Miks mehed ei suuda aga piisavalt füüsilist lähedust pakkuda? Kahekümnendates tuleneb see suurest kogenematusest, kuidas naist päriselt rahuldada. Hiljem jätavad aastad oma jälje mehe seksuaalsele funktsionaalsusele, mis omakorda pärsivad härra libiidot. Telereklaamis tundub nii armas, kuidas armastavalt naeratav abikaasa ulatab oma härrale tabletikese, et härra ei peaks öösel nii tihti põit tühjendamas käima. Päriselus käib sage urineerimise vajadus tihti koos erektsioonihäiretega. Suurenenud eesnääre on meeste jaoks pahanduste allikas.

Mehed saavad erektsioonihäired seljatada kegel harjutustega

Seda, et naised peavad pärast laste sünnitamist ja vananemise normaalse kõrval nähuna oma vaagnapõhja lihaste toonust treenima ei peeta imelikuks. Naiste tupekuulid on saanud taaskord erootika toodetest tervisetoodeteks. Naine, kes ei ole tupekuule kasutanud, on väärikas eas hädas tilkuva põiega. Särtsakamas eas jääb ta ilma aga tugevatest orgasmidest, kuna lõtvunud lihastel on naise seksuaalsusele väga negatiivne mõju. Kui sa oled nagu enamus mehi, siis pole sa kunagi vaagnapõhja lihaste olulisuse peale mõelnud. Ent selles osas on mehed ja naised sarnased ning meestel on samuti vaagnapõhja lihased  olemas. Vaata alloleval pildil, kus need asuvad (pelvic floor muscles).

Foto: https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/mens-health/in-depth/kegel-exercises-for-men/art-20045074

Lõtvunud vaagnapõhja lihastega mehed on kimbus:

 • erektsioonihäiretega
 • põiepidamatusega
 • nõrkade orgasmidega
 • enneaegse seemnepurskega

 

Multiorgasmid ei ole ainult naiste privileeg

Lisaks vaagnapõhjalihastele on nö orgasmilihaste osa häbemeluu-õndraluulihas (PC- pubococcygeus). Kui sind huvitab, kus see täpselt on, siis proovi poole pissimise pealt lõpetada. Need lihased, millega sa lõpetad, ongi PC-lihased. Toonuses PC avab täiesti uue naudingute maailma. PC lihastega kontrollivad mehed seemnepurset. Mehe orgasmi kulminatsiooniks peetakse seemnepurset, treenitud lihastega mehed suudavad seemnepurske ja orgasmi teineteisest eraldada ja seeläbi erektsiooni hoida ning uuele ringile minna ilma vahepausita. Meestel on erektsiooniga kahte liiki muresid: kas läheb liiga kiirelt liiga heaks või erektsioon vajub ära. Uuringute järgi on suisa kuni 70% meestest kimbus enneaegse seemnepurskega. See on piisav argument oma sisemiste lihaste treenimiseks.

Mehed, tehke kegel harjutusi. Need toimivad!

Tilkuv põis ja vilkuv erektsioon on tõsised pingeallikad suhtele, ent neist on võimalik jagu saada.  Uuringus osalenud meestest saavutasid soovitud efekti suisa 75%.  Seepärast on vaagnapõhja lihaste treenimine esimene asi, mida mees saab oma seksuaalse soorituse ja põie mure parandamiseks teha.

Vaagnapõhjalihaste treenimiseks tuleb peenist üles-alla tõsta kasutades selleks sisemisi lihaseid. Harjutuste tegemiseks:

 • seisa peegli ees püsti või lama voodis. Võimekamad saavad peenisega tähestikku õhku joonistada
 • ära hoia hinge tõstete ajal kinni ega kasuta muid lihaseid munandite ja peenise tõstmiseks
 • hoia tõstet 5 sekundit ja seejärel lõdvestu sama lühidalt
 • tee 10 tõstet 3 korda päevas

Tulemusi ei pea aastaid ootama

Sõltuvalt lihaste lõtvumise astmest kogevad mehed paremat erektsiooni ja põie kontrolli alates neljandast treeningnädalast. Pikemaajalise treeningu tulemusel (3-6 kuud) on võimalik erektsioonihäiretest lõplikult lahti saada. See võib tunduda liiga hea, et olla tõsi, ent kliinilised uuringud kinnitavad, et treening toimib:

 • 40% meestel taastus normaalne erektsioon
 • 35,5% meestel erektsiooni kontroll paranes
 • 24,5% ei näinud muutuseid

Multiorgasmide nautimiseks tuleks treenimisel kasutada raskuseid ehk kegel kuule.

Calex Lasso treeningkuul 110g                   Colt treeningkuul 110g