Inimeste rahulolu oma sugueluga on varieeruv ja mitte nii positiivne, kui võiks. Lõppude lõpuks räägime ju ikkagi seksist ja orgasmidest. Nimelt peavad uuringute järgi ainult 55% meestest ja 43% naistest oma suguelu väga heaks. 18% meestest ja 16% naistest leiavad, et tema ja kallima vaheline kirg on nii ja naa ning ülejäänud 27% meestest ning 41% naistest leiavad, et võiks palju parem olla. Naiste olukord on nukram kui meestel. Teadagi orgasmi lõhe mure. Seksuaalterapeutidel tuleb kõige sagedamini vastata paaride küsimusele, kuidas suhtes kirg elus hoida? Vanus ja rutiin mõjuvad kirele nagu mürk kärbestele. Kire ülevalhoidmine nõuab mõlemapoolset pingutust. See on töö ega juhtu iseenesest. Õnneks on naistele omane olla oma sugueluga rohkem rahul, kui nad on püsisuhtes versus juhuseksi retkedel. Oraalseks on suurepärane viis oma suhte vürtsitamiseks ja mõlemale partnerile uute naudingute pakkumiseks. Teadlased on tõestanud, et mida sagedamini paarid seksivad, seda suurem on tõenäosus pikaajaliseks õnnelikuks suhteks. Õnnelik suhe on see, kus teineteisele meelditakse ja omavaheline läbisaamine püsib hea. Paarid, kes kiire elutempo ja laste ettekäändel oma suguelu unuarusse jätavad täheldavad õige pea pingete kasvu.

Mehed armastavad oraalseksi. Naised õpivad seda alles nautima ja mehed seda õigesti neile pakkuma. Oraalseks on suurepärane moodus voodielu vürtsitada ja tavapärasest misjonäri rutiinist välja astuda. Keegi meist ei taha tunda, nagu elaksime ajakapslis, kus iga järgmine päev on eelmise kordus. See kehtib ka magamistoa menüü kohta.

Ameerikas on uuringute järgi 30% naistest mingis seksuaalses kontaktis olnud teise naisega ning peamine põhjus uue maa avastamiseks on eeldus ja ootus, et teine naine teab, kuidas paremini ja võimsat naudingut pakkuda. Tegelikkuses see päris nii ei ole, sest suur osa naistest hakkavad oma keha tundma alles kolmekümnendates eluaastates, ent seksuaalsed eksperimendid teise naisega jäävad pigem teismelise ikka või kahekümnendate algusesse.

Alustame sellest, et õpime selgeks naise 31 erogeenset punkti. Kas sina tead, kus on sinu või sinu kallima mõnupunktid? Päris nii see ei käi, et vajutad õigele punktile ja kohe temake käivitub. Aga kirehoo käigus on õigete kohtade hellitus äärmiselt nauditav ja naine on füsioloogiliselt nagu üleskeeratav mänguasi, mis läheb seda intensiivsemalt tööle, mida rohkem ta üles keerad.

Naise 31 erogeenset tsooni

Naise 31 erogeenset tsooni

Allikas: glamour.com

Kliitor on oraalseksi vundament.

Nauditavaks oraalseksiks on oluline leida kõik temakese mõnupunktid üles. Võtke mehed seda kui maadeavastust. Kes otsib, see leiab. Temake ei tea ilmselt isegi, mis kohad huulte ja käte hellituste all naudinguid pakuvad. Üks piirkond on aga tundlikum kui teised- see on kliitor. Alusta oraalseksi kogu keha hellitustega ja lisa sensuaalsust massaažiõliga. Suudle temakese kõiki 31 puntki ja jälgi erutuse kulmineerumist. Punktid, mis üldse reaktsiooni ei tekita võib edaspidi menüüst välja jätta. Oluline on leida teile sobiv nö naudingute teekond teineteise kehal. Naine on oma olemuselt komplekssem kui mees ja vajab orgasmini jõudmiseks ka psühholoogilist erutust.

Vihje naistele: andke naudingust selgelt märku kas verbaalselt stiilist: jah, just sealt, mmmm, tugevamini, kiiremini, aeglasemini, õrnemini või siis oma kehaga. Töö on alati tellija materjalist ja vaikiv nunn tapab ka suurema kire ning entusiasmi. Kliitor on kui kirss oraalseksi tordil ning enne selle stimuleerimist tuleb tordi põhi laduda. Kohe agaralt kliitorist alustamine, võib ja ajabki naise lihased pingesse.

Kliitoril on ligi 8000 närvi, mida on enam kui kusagil mujal naise kehas. 75% naistest saavad orgasmi just kliitoril.

Kliitor on kaetud nö eesnahaga, mille tagasi tõmbamisel tuleb naudingute tulipunkt välja. Ent kliitori mõnunärvid asuvad kõikjal ümber tupe välisoas ja ulatuvad g-punktini välja. Seepärast saavad paljud naised kliitori stimulatsiooni tulemusel võimsamast võimsama orgasmi.

Naised, kes masturbeerivad , on õnnistatud rohkemate orgasmidega. Neil on see eelis, et nad juba tunnevad oma keha peamisi mõnupunkte. Masturbeerimine aiasaadustega ei ole soovitatav. Oluliselt nauditavam on see vibraatoritega, mis lisaks hügieeni elemendile vibreerivad või imevad täpselt õigest kohast.

Naiste lemmik sekslelu Mustas Pantris ja üks müüduimaid maailmas– No Seven Kliitorit imev ja limpsiv lelu.

Naine, lõdvesta kirehoo ajal oma lihased

Naistel on komme alateadlikult orgasmipüüdluses oma lihased (nägu, jalad, keel, selg jne) pingesse ajada. Pinges lihastes on verevool takistatud. Teatud lihaspinge on hea, aga liiga palju pinget takistab orgasmilainete vallandumist. Lihaste lõdvestamist peavad naised teadlikult juhtima.  Esimene kord oraalseki retkel võib tunduda tennisetrenni laadsena, kus naudingut varjutab ülemõtlemine. Harjutamine teeb aga meistriks ja kusagilt peab alustama. Naise kehal aitab lõdvestuda vaagnapõhja nö vaagnapõhja rütmiline kiigutamine, mis soodustab genitaalide verevarustust. Seda tuleks teha aga nii, et mehe tegevus ei oleks häiritud ja leida ühine rütm. 

Tupekuulid, tupekuuli, tupekuulid – need töötavad

Kinnisavara ostu puhul on üks aspekt olulisem kui teised- asukoht, asukoht ja veelkord asukoht. Naise orgasmide võimekuse ja intensiivsuse aluseks on trimmis tupelihased. Tupekuulidega vaagnapõhja lihaste toonuse tõstmine ja selle positiivne mõju orgasmidele on teaduslikult tõestatud. Igal naisel, kes peab oma suguelust lugu, peavad tupekuulid vallatuste sahtlis olema. Tupekuulid ei ole erootikatooted, vaid tervisetooted. Lisaboonusena kindlustab tupekuulidega treenimine, et temakesest ei saa pissilõhnaline pensionär.

Leia endale sobivaim tupekuul Mustas Pantrist

Ära aja orgasmi taga ja lase sel ennast leida

Klišee, millel on sügav tagamõte. Orgasm ei tohi olla eesmärk omaette. Tuleb teadvustada, et käe või keelega stimuleerides kulub orgasmini jõudmiseks 20-40 minutit. Võib juhtuda, et veel kauemgi. Nauditav on see, aga läbi kogu stimulatsiooni kestvuse. Nii pika aja jooksul võivad igasugu praktilised mõtted maad võtta: kas pesu sai kuivama pandud, kas tal ebamugav pole, kas ma üldse jõuangi orgasmini? Oluline on olla hetkes ja mitte takerduda murekohta, kas orgasm üldse tuleb? Keskendu naudingule ja mitte lõpptulemusele.

Kui 20-40 minutit ei ole oraalseksi jaoks iganädalaselt kusagilt võtta, siis aitavad sekslelud välja. Nimelt kulub seksleludega kliitori stimulatsiooni kulmineerumiseni vaid mõni minut, kuna need on disainitud sügavalt ja täpselt õigest kohast mõnunärve stimuleerima. Sekslelud teavad, kus on kliitor ja mis temaga teha J.

Kliitori stimuleerijad on parimad abimehed oraalseksi naudinguteks

Paaride vibraatorid stimuleerivad penetratsiooni ajal kliitorit, nii nagu üksi mees seda ise ei suuda

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest ja usalda enamuse arvamust. 

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter 

Must Panter erootikapood
Must Panter erootikapood

Loe artiklit Postimehes