Kus on G-punkt: Naised ei ole rahul!

Erootikakaupade müüja Soft Paris viis läbi uuringu ja tulemused on hämmastavad!!!
Meestel paluti määrata, kus kohas asub naise kehal G-punkt ja kliitor? Tulemus: ainult 50% meestest suutis tuvastada G-punkti asukoha ning 23% ei teadnud üldse, kus kliitor asuda võiks. Mõned mehed arvasid ka seda, et G-punkti asukoht on igal naisel erinev ja oli ka neid, kes ausalt üles tunnistasid, et tegelikult pole neil halli aimugi, kus naise mõnupunkt paikneda võiks.
33% vastanud meestest olid veendunud ka selles, et naiste erogeensed tsoonid on erinevates kohtades. Õnneks või kahjuks otsustasid paljud sellele küsimusele üldse vastamata jätta, sest nad ei osanud pildi peal näidata, kus erogeensed tsoonid olla võiks?
Teeme puust ja punaselt ette, kus asuvad naise kehal G-punkt ja kliitor:


G-punkt on oakujuline kühm, mis asub tupe ülemise seina tagumises osas, nii umbes 2,5-7,6cm kaugusel vagiina avast. See on teaduslikult tõestatud, et igal naisel on G-punkt ja iga naine on võimeline saama orgasmi. Vahel ei leia partner seda lihtsalt üles! Näita talle, kus see asub! Seksleludega on lihtne, kuna need on kujundatud täpselt selliseks, et leiaksid iga kord G-punkti ja kliitori üles ja naine saaks orgasmi!

(Täispikk artikkel Soft Paris uurimusest Siit)