Tupekuulide kasulikkusest räägitakse palju. Kõik teavad, et meestele meeldib tihedam rohkem! Ometigi sageli häbenetakse neid osta! Tupekuulid parandavad suguelu – tõstavad tundlikkust ja intensiivistavad orgasme. Lisaks sellele veel
* aitab vähendada PMSi vaevusi ja menstruaalkrampe
* toetab põit, emakat ja pärasoolt
* parandab uriinipidavust
* leevendab menopausi sümptomeid, tasakaalustab östrogeeni taset
* aitab taastuda sünnitusest
* aitab saada üle seksuaalsetest traumadest

Põiepidamatus on sage mure

Emadus toob kaasa palju rõõme, kuid rasedus ja sünnitus tekitavad kehas hulga muutusi, nii hormonaalseid kui ka füüsilisi. Hormonaalsed muutused, emaka poolt põiele avaldatav surve ja sünnitustegevusega seotud pingutused koormavad vaagnapõhjalihaseid. Seetõttu on rasedus ja sünnitus sageli põiepidamatuse tekke põhjuseks.

Põiepidamatus võib esineda raseduse ajal või kohe pärast sünnitust ja mõnel naisel jätkuda isegi veel siis, kui lapsed on juba suureks kasvanud. Kui pidamatus tekib raseduse ajal, on enamasti tegemist ajutise seisundiga. Enamik naisi on sellisel juhul lahenduse leidnud vaagnapõhjalihaste treenimisest.

Sõltumata east ja liikumisvõimest suudavad vaagnapõhja lihaste harjutused meie lihaseid tugevdada. Need tugevdavad põit toetavaid lihaseid ja lisaks muudavad ka vöökoha saledamaks. Kusjuures tulemuste saavutamiseks ei pea sugugi olema esimeses nooruses. Sümptomid võivad väheneda isegi 70- ja 80aastatel naistel – järelikult on see proovimist väärt. Soovitatavad on Pilates ja jooga, hästi mõjuvad ka kepikõnd, ujumine, vesiaeroobika, rattasõit. Pingutusinkontinentsi all kannatavatest naistest saab ligi 70% abi vaagnapõhjalihaste harjutustest kirjutab TENA. Vaagnapõhjalihaste harjutused koosnevad vaagnapõhjalihaste kokkutõmbamisest ja lõdvestamisest. See parandab põie pidavust ja kusiti sulgumisrõhku.

Kuidas vaagnapõhjalihaseid treenida

Tupekuulid on spetsiaalselt välja töötatud tupelihaste ja vaagnapõhjalihaste treeninguks. Kuulikesi on võimalik kasutada silikoonümbrisest eraldi ja nõnda treeningutel kasutatavat raskust varieerida. Intiimpiirkonna jaoks parim materjal on silikoon ning soovitame eelkõige meditsiinilist silikooni. Valides  eriraskusega tupekuulid treeni lihaseid iga raskusega 1x päevas 5-30min kuu aega järjest ja seejärel jätka treeningut järgmise raskusastmega sama treeningprogrammi järgi. Viimased 30päeva treeni kõige raskema kuulikesega.  Isegi 5min treeningust päevas on kasu!
Mehed eelistavad tihedat tuppe! Treenitusega taastub naise seksuaalne tundlikkus ning energia. Seda on väljapoole näha!

Millised tupekuulid valida

 

Vibreerivad tupekuulid ehk vibrokuulid stimuleerivad G-punkti ja teevad treeningu eriti lõbusaks. Vibrokuule on puldiga või äppiga juhitavaid! Hinnavahe tuleneb laadimise võimalusest: USB laetav või patereidega; mootori tugevusest; tarkvarast: äpp või pult!

SVAKOM ELVA PULDIGA VIBREERIV TUPEKUULIKE

Juhul, kui sinu peamine mure on uriinipidamatus ning soov hüpata ja tantsida muretult, siis erinevate raskustega tupekuulid on parim abivahend põiepidamatuse toetavaks raviks. Tupekuulidel on 3 kaaluvahemikku:

  1. tase ∼ 50gr kaaluvad kuulikesed, sobivad algajale
  2. tase ∼70gr sobib edasijõudnule
  3. tase ∼90-140gr annab eriti toonuses ja tiheda tulemuse.

 

SVAKOM NOVA TUPEKUULID

Kliitoristimuleerija ja vibreeriva tupekuuli komplekt pakub tõelist naudingut ja treenitust. Tutvu naiste lemmiku Dorr Spotiga SIIT