Kas sinu või sinu kallima libiido on madal ja seksiisu on kadunud? Ära muretse, sa ei ole katki. Selleks, et libiido tagasi saada, tuleb kõige pealt aru saada, et meis kõigis on olemas aktiivne iha ja reaktiivne iha. Aktiivne iha langeb aastate jooksul, ent tänu reaktiivsele ihale, saame oma suhtes särtsu alles hoida.

Libiidol on 2 erinevat tasandit– Aktiivne ja reaktiivne

  • Aktiivne iha- seesmiselt tulenev hormonaalne tung, mis paneb vere vemmeldama ja füüsilist lähedust otsima. Suhte alguses on aktiivse iha tase loomulikult kõrge. Me flirdime, lööme end üles ja saadame valmisoleku signaale välja. Pärast alguse särtsu taandumist soovitavad teadlased aktiivse iha taseme tõstmiseks rohkelt masturbeerida.  Nagu seisev vesi ajab torud rooste, nii langeb ka aktiivse libiido tase, kui inimene oma orgasmid unarusse jätab. See kehtib nii naiste kui meeste puhul. Naiste hirm, et mehe masturbeerimine on selge märk sellest, et temakeset ei piisa, on täiesti väär arusaam. Süües kasvab isu ja tänu eneserahuldamisele tuntakse ka oma kallima vastu suuremat huvi, kuna hormoonide tase püsib üleval 😉
  • Reaktiivne iha– see on meie füüsiline ja mentaalne reaktsioon välistele stimuleerijatele: naine kaunis pesus, puudutused, flirt.  Reaktiivne iha käivitub tänu seksuaalsetele seostele, mis meie meeltes tekivad tänu positiivsele emotsioonile. Reaktiivse iha puudumine vaevab suurt hulka paare. Etteheited stiilis: ta ei pööra mulle tähelepanu, ei löö end enam üldse, mind nagu polekski olemas… Need on tavalised teraapia kabinetti jõudvad mured.  Parim soovitus, mida eksperdid anda saavad on see, et ole ise suhtes see armuke, keda sa endale tahaksid ja ära oota, et kallim võtaks kogu reaktiivse iha tekitamise koormuse enda õlgadele. Lõikad seda, mida külvad!

Omavaheline seksistiilide ja libiidode erinevus on peamine suhte pingete põhjus

Armastuse stiilid hõlmavad endas seda, mis kallimat erutab ning milline on tema seksi stiil? Naised ja mehed on väga erinevad igas mõttes. Seksuaalse klapi leidmisel on oluline tunda eelkõige iseenda iha käivituse ja naudingute valemit. Me muutume õnnetuks, kui proovime ainult oma kallimale meelehead teha. Egoism voodis on okey juhul, kui mõlemad partnerid seda teevad ja teavad oma seksuaalsete naudingute ühisosa- seda, mis mõlemale meeldib. 

Vastasel juhul jääb seks üha harvemaks, sureb iha ja suhetes tekivad pinged.  Vajuta kirehoos neid nuppe, mis sinu kallima libiido helisema panevad ja teil kummalgi ei teki vajadust suhte väliselt lisasärtsu  ööklubist või töökaaslase voodist otsima minna.

Kuidas erinevate libiidodega armastajad omavahel sobituma panna?

Eelkõige tuleb võtta hetk ja aru saada, mis sind ennast erutab: kas sul on sisemine aktiivne libiido, mis ei vaja suurt välist stimulatsiooni või vajad partneri signaale vallatute mõtete tekkimiseks? Seejärel jälgi oma partnerit ja kaardista tema libiido ning armastaja stiil.  Loe lisa armastaja stiilide kohta siit.

Pikaajalise suhte seksuaalset potentsiaali kasutavad vaid vähesed paarid ära, kuna lihtsalt ei tunta iseennast ega oma partnerit.  Hea seks on õnneliku suhte kriitiline osa. Oluline on omavahel avatult rääkida oma soovidest, hirmudest ja fantaasiatest. Naudingute stiilid on inimestel erinevad ja ühisosa leidmine on võtmesõna. Maha ja kohe tegema ei sobi kõigile. Kõik ei naudi silitusi ja silmsidet. Kui sul on aga kallim, kes seda vajab, siis pead selle oma magamistoa harjumustesse tema rõõmuks sisse tooma.  Vaheldust armastavad kõik ja hea seks on kombinatsioon sinu ja tema eelistustest.  Nauding ei ole luksus. See on emotsionaalse tasakaalu oluline komponent.

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest 

Libiidot tõstvad tekitavad armutilgad ja kapslid

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu

Must Panter

Must Panter erootikapood
Must Panter erootikapood

Loe artiklit Õhtulehes