Naised ei ole tegelikult meeste suhtes eriti nõudlikud. Iga naine unistab ideaalsest mehest.  Sa võid juba ette tahta vaielda, et ideaalseid mehi pole olemas, aga see ei ole päris nii must-valge.  Iga mees ei pea perfektne olema ja alguseks piisab sellest, kui ta täidab kõige tähtsama tingimuse naise jaoks.

 Ausus- aga mitte liiga palju!

Naine ei taha, et mees valetaks talle oluliste asjade kohta.  Ta tahab olla mehe elu oluline osa ja olla kursis, mis härra elus toimub ja tunda, et ka teda usaldatakse.  Naine tahab, et mees jagaks oma eduelamusi ja häid mälestusi.  Samas on oluline meeles pidada, et naine ei taha brutaalset tõde kuulda. Kui ta küsib, kas ta on ilus, siis õigeid vastuseid on ainult üks- JAH kallis! Kuigi vahel näeb naine välja nagu tõeline luud, ei tohi talle seda siiski öelda. Kui ta küsib, kas ta on juurde võtnud, siis pigista 5kg tõusu osas silm kinni ja ütle talle, et ta on väga seksikas ja enam saledam küll olla ei tohiks. Kui sind need 5 kilo siiski häirivad, siis kutsu ta pärast endaga jooksma kaasa ja kinnita, kui väga sulle meeldib temaga ühiselt aega koos veeta.

Ole aus, aga mitte kõiges J

Siin on Topp 10 valet, mida mehed naistele räägivad ja mida, naised absoluutselt ei kannata. Nende teemade osas jää ausaks!
  1. Ma helistan sulle homme.
  2. Ta ei ole üldse eriti ilus.
  3. Ma ei ole kellegagi suhtes
  4. Mitte midagi ei ole lahti, kõik on korras.
  5. Mul on väga kahju.
  6. Ma jäin liiklusummikusse.
  7. Sa oled minu elu suurim armastus
  8. Ma olen juba teel.
  9. Sa oled kõige ilusam naine, keda olen eales näinud.
  10. Sa tunned mind ja selline ma olengi.

 

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

 

Must Panter