Ligi 80% naistest teesklevad voodis orgasmi saamist, et kiirendada partneri ejakulatsiooni. Eesmärk ei ole saada uusi teemante, vaid teeseldakse lihtsalt igavusest, väsimusest, ebamugavusest, ajanappusest. NBC News korraldatud uuringu tulemusena selgus, et meest suunatakse kiiremale lõpule erinevate naudinguid imiteerivate häälitsustega nagu: oiged, kiljumine, ohkimine. Mõned hüüavad sõnu “Jah”, kallima nimi, veel… kõike selleks, et ühine hullamine lõppeks juba ükskord ära.

Naise ilusa keha  erogeensed punktid asuvad erinevates kohtades. Küll aga vajavad kõik naised eelmängu-paitused, suudlused, kallistused, puudutused. Ka veidikesest libestist on erutuse tekitamisel palju abi. Kui juba kire leek löömab, siis on palju abi, kui mees teab, mida edasi teha!?

75% naistest saavad orgasmi kliitoril, mitte tupe penetratsioonist! Kliitoril on ligi 8000 närvi, mida on rohkem kui üheski teises keha osas. Keelega limpsides võib orgasmi saamiseks kuluda oma 20 minutit ning sõrmedki väsivad kergesti ära. Sellepärast ongi nii, et naisel võib orgasmi saamise asemel hoopis igav hakata, mõte läheb mujale ja minnakse kergema vastupanu teed ehk lihtsalt teeseldakse orgasmi.

Kliitori stimuleerijad on kõige populaarsemad naiste sekslelud üle terve maailma. Need näevad diskreetsed välja ja viivad orgasmini kõigest mõne minutiga. Kliitori vibraatorit saab mänguliselt suguühte ajal suristada, ilma, et mees jääks kõrvalseisjaks. Vastupidi- mees on see, kes naudib oma kallima päris orgasmi! Oluline on meeles pidada, et nauditav kliitori massaaz vajab head libestit.

 

LELO CONA CERISE

 

 

EVA II HANDS FREE PAARIDE VIBRAATOR

 

 

 

STISFYER PRO 2 TOUCH FREE

 

 

 

SVAKOM KERI KLIITORI STIMULAATOR

 

 

 

Vaata luksuslikke kliitori stimuleerijaid e-poest!

 

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

 

Must Panter