Seda teavad kõik, et meestele meeldib tihedam rohkem! Kuidas aga naise tupp muutuks sama tihedaks nagu suhte algusajal, enne lapsi….? Selleks ei pea minema kallile lõikusele ning piisab vaid tupelihaste treenimisest. Kas teadsid, et tihedam tupp muudab ka naise jaoks orgasmid palju võimsamaks? Siit saad teada olulist, mida mehed peavad tupekuulidest teadma ja kuidas seeläbi oma naise orgasme võimsamaks muuta? Tupekuulid on iga naise parim teejuht võimsate orgasmideni.

Kuidas tupelihaste treenimine teeb orgasmi võimsamaks?

Tupekuulid arendati 20. sajandi keskel Dr. Arnold Kegeli poolt välja põiepidamatuse raviks. Testgrupis olnud naised tõid välja üllatava kõrvalnähu, et tänu Kegeli harjutustele muutusid nende orgasmid võimsamaks ja sagedasemaks. Lähemal uurimisel selgus, et lisaks vaagnapõhja lihastele treenisid kuulid ka häbemeluu-õndraluulihast (PC- pubococcygeus), mis on üks oluline nii-öelda orgasmilihastest. Kui sind huvitab, kus see täpselt on, siis proovi poole pissimise pealt lõpetada. Need lihased, millega sa lõpetad, ongi PC-lihased. Toonuses PC avab naistele täiesti uue naudingute maailma. Vormist väljas PC-d peetakse aga üheks intiimpiirkonna tundetuse põhjuseks.

Ära oota, et seks muutub isenesest paremaks, vaid aita kallima tupelihased tipp vormi tagasi! TUPEKUULID E-POES:

Miks tupelihased lõtvuvad?

Emadus toob kaasa palju rõõme, kuid rasedus ja sünnitus tekitavad kehas hulga muutusi, nii hormonaalseid kui ka füüsilisi. Hormonaalsed muutused, emaka poolt põiele avaldatav surve ja sünnitustegevusega seotud pingutused koormavad vaagnapõhjalihaseid. Seetõttu on rasedus ja sünnitus sageli põiepidamatuse tekke põhjuseks.

Tupekuulidel on tegelikult äärmiselt oluline roll heas suguelus. Kõige tähtsam on see, et need tõstavad tundlikkust ja intensiivistavad orgasme. Tihedam tupp pakub ka partnerile võimsamat naudingut!

Tupekuulidega vaagnapõhjalihaste treening:

  • aitab vähendada PMSi vaevusi ja menstruaalkrampe
  • toetab põit, emakat ja pärasoolt
  • parandab uriinipidavust
  • leevendab menopausi sümptomeid, tasakaalustab östrogeeni taset
  • aitab taastuda sünnitusest
  • aitab saada üle seksuaalsetest traumadest

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

Must Panter erootikapood
Must Panter erootikapood