Naise nibud on äärmiselt erogeenne tsoon. Kui nibusid hellitada, siis aju on sama moodi stimuleeritud nagu kliitori ja vaginaalse stimulatsiooni ajal. Mõni üksik õnnelik võib isegi orgasmi saada nibude hellitamisest, ent enamus naisi naudib seda siiski kui erutavat eelmängu, mis võib viia näiteks ulaka rindade vahelise penetratsioonini.

Kõige tundlikum on nibu ümbrus „ kella 10 ja 2 „ vahelisel alal. Ära seda nibude hellitamise ja sikutamise vahepeal ära unusta!

8 nippi, kuidas nibusid hullumiseni erutada:

Puhumine– see on vallatu viis nibude õrritamisega alustamiseks. Puhu kaugelt ja see jahutab nibusid ning ajab need kikki. Puhu lähedalt ja soojenda need jälle üles ning vereringe ongi korralikult käima löödud.

Suudlemine– erinevaid tehnikaid selleks on palju. Proovi kinniseid huuli pühkida vastu nibu. Seejärel võta nibu õrnalt huulte vahele ja mängi keelega.

Limpsimine– kasuta keele tippu ja liiguta seda ringjalt ja sujuvalt ümber nibu. Seejärel limpsi nagu jäätist. Samal ajal hellita teist nibu sõrmedega. Lülitu ühelt nibult teisele pärast 30s.

Imemine- pärast limpsimist ime nibusid rütmiliselt ja tugevda survet järk-järgult. Imemine on intensiivne ja seetõttu limpsa vahel hellitavalt.

Näksimine– mõnele see meeldib, ent jälgi kallima rektsiooni. Alusta õrnalt lihtsalt hammastega hoidmisest ilma tõmbamata ja kombineeri limpsimisega.

Tõmbamine– kui kirg on juba hoo sisse saanud, on aeg nibusid sikutada ja keerata. See ajab ka sind ennast pöördesse ja ole valmis penetreerima… ta juba ootab seda.

Nibuklambrid– need on seksikad mänguasjad, mis suurendavad nibude tundlikkust. Need tekitavad valu- ja mõnuseguse naudingu. Pärast mõne minuti pikkust kandmist muutuvad nibud tuimaks. Nibuklambritset saab survet nibudele tugevdada ja lõdvendada. Sellest tekibki sensatsioon nibudes. Vaata valikut e-poes.

ALL SENSATION - FSOG "FREED" NIBUDE & KLIITORI KETT

Kuuma ja külma mäng– lase oma fantaasia vabaks. Kasuta koduseid vahendid nagu jääkuubikud ja vaha ajamaks kallim totaalselt pöördesse. System Jo jahutav ja imemaitsev nibugeel on suurepärane vahend kallima hullutamiseks.

 

Vallatuid naudinguid!

 

Must Panter

 

 

E-pood