Naised hoolimata oma vanusest eelistavad mõneti vanemat meespartnerit. Selle tõsiasja taga ei peitu mitte „isa kompleks“, vaid inimese bi-küpsemise protsess. Nimelt küpsevad naised kiiremini kui mehed ja seetõttu on mõned aastad vanem voodikaaslane justkui eakohane.  Mida enam aastaid mehel turjal, seda vabameelsem on tema unistuste daamide vanusevahemik. Teadlaste sõnastuse kohaselt vananevad mehed kiiremini, kui nende unistuste partnerid. Miks pole iga mehe  käevangus 20.ndates neiu?

Kui vana on vanem ja noor on noorem partner?

Naine valib endale eelistusena partneri, kelle vanusevahe jääb tema enda ea suhtes -2 kuni +5a. Meeste puhul vahemik veidike suurem jäädes -6 kuni +5a nende enda vanuse suhtes. Siiski on tavalisem, et mehel on noorem naine kui et naisel noorem mees. Mehed hoolimata oma vanusest unistavad kahekümnendates naistest. 

Miks pole iga mehe  käevangus 20.ndates neiu?

Naiste viljakus on haripunktis teismelise east kuni kahekümnendate teise pooleni. Naised on selles vanuses partneri valikul väga kriitilised, tehes meeste jaoks muljetavaldamise väljakutsete rohkeks.  Evolutionary Psychology  poolt läbiviidud uuringus osales 2655 täiskasvanut vanuses 18-50a. Uuringus järeldus, et mehed eelistavad reeglina endast nooremaid naisi. See vast ei ole uudiskünnist ületav uus teadmine kellelegi. Loodus on paarisuhete piirjooned paika pannud, jättes naistele otsustusvõimu. Pikaajaliste suhete vanuseline erinevus on kompromiss nii naiste kui ka meeste huvide vahel. Tänu naiste eelistustele jagada naudinguid ainult -2 kuni +5a vanusevahega meestega, ei ole täitunud paljude meeste unistus endast oluliselt nooremast naisest. Aga unistatakse siiski ?

Musta Pantri perenaine Inna meenutab toredat vestlust sõbrannadega kahekümneselt Moskva kohvikus. Selles vanuses oli mehe juures 3 olulist kriteeriumit:

  • Hell süda
  • Seks
  • Raha

Kaks kolmest on ok

Kahekümnendate lõpus jõuti sama seltskonnaga järeldusele, et kui mehel on kaks kolmest olemas, siis on juba väga hea.  Kolmekümnendates piisavat, kui üks kolmest on olemas. Selle peale sõbrannadega nagu ei tuldudki, et mehe enda eelistused kuidagi valiku tegemisel olulised oleksid. Oluline on ikka see, mis naist mehe juures ligi tõmbab. Piinlik meenutadagi, aga emake loodus on naised selliseks loonud ?.

See, et mehele tuleb nooremate naiste seltskonnas sära silmadesse, ei tähenda aga ilmtingimata seda, et ta kohe midagi ette võtab ja omaealise partneri uuema versiooni vastu välja vahetab. Lõbutüdrukute sissetulekuid uurides on selgunud, et kui juba hullama minnakse, siis ikka kahekümnendates neiudega. Psühholoogia seletab meeste tõmmet noorte naiste poole sugujätkamise instinktiga. 

Mehed valivad oma suhteliselt samaealise püsipartneri kõrvale meeleldi nooremaid armukesi. Lisaks tunnevad mehed suurt uhkust ja nende sõbrad salamisi kadedust, kui mehe voodit soojendab noor, kaunis naine. Sellise suhte puhul eeldatakse koheselt, et neil on väga särtsakas voodielu.

Noor naine aga ootab vanemalt mehelt samasugust sooritust, kui noorem mees seda pakuks. Seega pinge on vanematel meestel nooremate naistega tegeledes alati peal. Kui naine on oma partneri välja valinud, siis ei tähenda see, et võidakse loorberitele puhkama jääda. Suhte suurim vaenlane on rutiin ja halluse tekkides on loomulik, et silm hakkab kõrvale vaatama. Tennisetreenerist või assistendist armuke on klišeed elust enesest.

Seksuaalne aktiivsus ja huvi on vanusega ennustatav

Seksuaalne huvi ja seksuaalne käitumine ei ole üks ja seesama. Oma minapildis jagaksid naised meeleldi armuvilju mõneti nooremate meestega ja mehe kõrval oleks alati noor naine. Sellisel juhul aga ei püsiks paarisuhted ja pered koos. Õnneliku koosluse aluseks ei ole unistuste eas voodipartner. Väga palju abi on sellest, kui intiimne lähedus on olemas. Paraku on püsisuhtes olevate paaride regulaarne suguelu aastate kuhjumisel väheneva tendentsiga. Kinsey Instituudi uuringus järeldus vanus on peamine seksi seaduspära ennustaja. Kahekümnendates eluaastates seksitakse keskmiselt 2-3 korda nädalas.  Paarid vanuses 30-39 seksivad keskmiselt 86 korda aastas, ehk 1,6x nädalas. Neljakümnendates paarid jagavad armuvilju 0,8 korda nädalas ehk ca 40 korda aastas, sealt edasi jääb rõõmupäevi veelgi vähemaks.

Üheks libiido languse põhjuseks on hormonaalne tasakaal, ent selle osatähtsus on väiksem, kui terviseseisundiga seotud tegurid. Libiidot pärsivad tugevalt stress, vähene liikumine, alkoholi liigtarvitamine ja ülekaal. Nagu saarlased ütleksid seksi huvi puudumise kohta: „See on küll su oma viga“!

Inna Must paneb paaridele südamele teineteise seksuaalseid vajadusi mitte ignoreerida ja julgustab rohkelt vaheldust magamistuppa tooma.  Seksuaalse aktiivsuse vajadus on ajas langev, ent selle kvaliteet mitte.

5 tootesoovitust nauditavamaks sugueluks

#1 TANGO KLIITORIL VIBREERIV PEENISERÕNGAS JA ANAALTAPP

Tango puhul on ainult fantaasia piiranguks. Abimees on varustatud kolme funktsionaalsusega. Kasuta teda peeniserõngana, mis üheaegselt pikendab mehe erektsiooni kestvust ja masseerib suguühte ajal naise naudingute Pandora laegast ehk kliitorit. Tango geniaalselt ergonoomiline kuju sobib ideaalselt ka anaalseks või vaginaalseks stimulatsiooniks.

#2 PULDIST JUHITAV VIBROMUNA

Puldist juhitav g-punkti vibraator on vallatu sahtli saladus nii üksinda kui partneriga nautimiseks. G-punkt asub tupe avast 2,5-7,5cm kaugusel ja muna vibreerib täpselt õiges kohas. Anna pult kallima kätte ja vallatlege kus iganes fantaasia viib.

#3 PULDI või ÄPPIGA JUHITAV PÜKSIKU VIBRAATOR

Püksiku vibraator on paaridele, kes armastavad vaheldust. Libista vibraatori komplektis kaasas olevatesse püksikestesse enne väljaminekut selliselt, et vibraatori kõrgeim reljeefne ots  asetuks kliitorile. Kliitori nauding on tugevaim, kui kanda eelnevalt kliitorile vedelat vibraatorit või libestit. Anna pult pult kallimale ja las tema juhib mõnulaineid kuni 15m kauguselt.

#4 UNISEX VEDEL VIBRAATOR

Vedel vibraator suurendab intiimpiirkonna tundlikkust ja soodustab seeläbi orgasmini jõudmist. Mitte kõik naised ei ole seda päris orgasmilainet omal kehal tunda saanud. Mis on vedel vibraator? Naine kannab ainult mõne tilga kliitori piirkonda ja juba 30sek avaldub geeli särisev mõju. Mees võib meheaule suurema koguse kanda. Mõju kestab kuni 45min.

#5 TOPELT PAHANDUS STRAP-ON DILDO ERITI ULAKATELE

Topeltpenetratsiooniks loodud ja seejuures on abimees kõik muud kui pehme! Autentse tundega Strap on teeb mehest voodis Superman’i.  14,4 cm pikkune keha on täpselt õige suurus anaalmõnude nautimiseks. Lihtne paigaldada ja mugav kasutada. Veniv kinnitusava toimib peeniserõngana ja pikendab mehe erektsiooni kestvust.

Vanus teeb libiidoga oma töö. Seksuaalne eelistus on meestel paratamatult kaunite kahekümnendates neiude suunas. Oma olemasoleva suhte hoidmine on kõige tähtsam töö ja kallima vahelduse vajadust ei tohi unustada. Ole julge ja pühi magamistoast tolm korrakski minema. Inistiatiiv on äärmiselt seksikas nähtus!

Saadame sinu sahtlisaladused diskreetselt pakituna ilma ühegi vihjeta sisule või erootikapoele.

Vaata kogu e-poe valikut SIIN!

Vallatuid naudinguid!

Must Panter