Näitan kõiki 27 tulemust

-26%
-34%
-47%

Kaugjuhitavad vibraatorid on ülimalt põnevad sekslelud. Ajal, mil sinu kallim on seitsme maa ja mere taga ning üksindus haigutab magamistoas, on äppiga juhitav vibraator teie parim sõber. Läbi äppi saab kallim juhtimise üle võtta ja hullutada sind nii, nagu ta oleks sinu juures.

Seks avalikus kohas on põnev. See on üks enam levinumaid fantaasiaid 🙂 Puldist juhitav vibraator või tupekuul muudavad selle fantaasia tegelikkuseks. Kaugjuhitavad vibraatorid hullutavad ka siis, kui kallim on toa teises otsas. Vallatu elamus restoranis, kinos, kontserdil on vaid nupuvajutuse kaugusel.

Puldist juhitav püksiku vibraator on naiste lemmik. Ergonoomilise kujuga vibraator asetatakse naise püksikutesse. Reljeefne pool asetatakse kliitorile. Püksiku vibraatorid teavad, et 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Kanna kindlasti kliitorile rohkelt veebaasil valmistatud libestit ja hoia toolist kinni.

Äppist või puldist juhitav vibraator, tupekuul või püksiku vibraator vallatuteks puhkudes. Anna naudingute kontroll kallima kätte.