New Yorki linnavalitsus soovitab inimestel läbi augu seksida

2020.a piirangute alguses andis New Yorki linnavalitsus välja tumedalt humoorika juhtkirja, kuidas COVID-19 hirmus seksuaalsusete vajadustega hakkama saada ja muu hulgas soovitab inimestel läbi augu seksida.. Suunised on senini kehtivad. Paaridele anti soovitus koos masturbeerida selliselt, et kannaksite maske ja hoiaksite füüsilist distantsi.  Ohutus ennekõike, ent selle juhtnööri täitmist on huvitav ette kujutada.  New Yorki linnavalitus soovitas seksi vürtsitada vimkadega ning loominguliselt eksperimenteerida uute pooside ja füüsiliste barjääridega, nagu näiteks seinad, mis võimaldavad seksuaalset kontakti, aga samas hoiavad näost-näkku kokkupuute ära.  Möödas on pöörane aasta, mis on muutnud seksuaalset käitumist rohkem, kui me arvata oskame. Usutavasti ei ole siiski inimeste kodud täis auklike vineerseinu, et kallimaga turvaline nahistada oleks. On tekkinud uus virtuaalmaailmas elamise vaegus nimega küberhaigus.  Veedame oma päevi ekraanide ees skrollides. Silmade ees pilt liigub, ent keha seisab paigal ning ajus tekib konflikt. Selle tulemuseks on stress, väsimus ja emotsionaalne tühjus. Aeg on sellest ebareaalsest elukorraldusest välja astuda. 

Tulemas on kuum suvi täis seksi

Suudlemine Tinderi sõbraga on olnud seni rangelt mittesoovitatav. Psühholoogide hinnangul kannatavad inimesed puudutuste põua ja nahatunde nälja käes.  Need, kes on vallalised, on pidanud kaaluma, kas ihatung on väärt tervisega riskimist?  Paaridel ei ole olukord parem olnud. Koduõppel olevad lapsed, lapsehoidjate puudus, Zoomi kõned, sotsiaalse võrgustiku puudumine tumendavad kireleeke.

Näo puudutustest saab uus eelmäng. Lohakas Prantsuse suudlus on veel mõnda aega erutavalt ohtlik ja riskantne. Kuni 2m distantsi nõude kehtimiseni tuleb end veel tagasi hoida. New Yorki linnavalitsuse juhtkirjas soovitati kasutada alternatiivina sekslelusid. Paljude jaoks on sekslelu ainus viis olnud emakese looduse vajaduste rahuldamiseks. Ent lelud pakuvad suurepärast vaheldust ka paaridele. Pahatihti tunneb üks osapooltest ebamugavust lelude magamistuppa toomise pärast. Ent tuleb meeles pidada, et suhtes on kaks inimest ja stressitaluvused on väga erinevad. Kallimal võib vaheldust väga vaja minna.  

Kohe-kohe avab Eesti valitsus ukse veidikenegi väljas käimiseks ja tunda on vabaduse ning võimaluste lõhna. Silmapiiril terendab lootus ja ootus, et suvel saame ka seksuaalselt vabaneda. Võib-olla kondoomide müük hüppab taevasse, Zoomy happy hour kõned asenduvad orgiatega ning jäätmekäitlusjaamad täituvad tühjade libesti pudelitega. Pärast pikki kuid nelja seina vahel tahavad inimesed taaskord tajuda juhuseksi erutavat võimalikkust, armumist, päris armastust ja suhet. Uus seksuaalne suhe on varasemaga võrreldes ausam. Selles on rohkem avatust ja julgust öelda, mida kallimalt oodatakse, rohkem selgeid EI’sid ja JAH’e. Uuringute järgi plaanivad ameerika noored suvel rohkem kohtingutel käia, kaotatud aeg tasa teha, uusi asju proovida ning seksuaalseid piire kombata. Suvi tuleb pikk ja täis kireleeke ka Eestis. Sel aastal ei pea naised oma vajaduste pärast valehäbi tundma, kirjutamata seksistlike reeglite järgi mängima ega keskpärase voodipartneriga leppima. Suvi on aeg higistamiseks ja enese taas leidmiseks.  

Inimestel on erinevad psühholoogilised reaktsioonid stressiolukorras. Mitte kõik ei tunne end nagu loomad aedikus, kes ootavad vabadusse pääsemist. Pandeemia on paljudele mõjunud libiidot pärssivalt. Aga ka neil on ees rõõmsamad ajad, sest tavaelu naastes taastub ka libiido. Küsimus on ainult, millal tavapärase elu võimalused täpselt naasevad ja kui kauaks … sel korral? Igal juhul on saabuv suvi aeg päästa oma seksuaalne Pandora laegas valla ja otsida natukenegi pahandusi ning uusi elamusi.

Hiti hoiatused Mustast Pantrist kuumemaks seksiks

Proovi vedelat vibraatorit- see viib orgasmid uude dimensiooni

Vedel vibraator muudab kliitori ja häbemokad kordades tundlikumaks. Peale kandes tekib soe, pulseeriv tunne. Seda tunnet on võimatu ignoreerida. Stimulatsioon, mis vedelale vibraatorile järgneb, on ebamaine ning orgasm on kiire tulema. 

Belou kliitori ja nibude stimulaator on mehe salarelv naise hullutamiseks

Belou mahub taskusse või käekotti. Diskreetne ja elegantne, ent võimsate vibratsioonidega abiline on iga mehe salarelv naise hullutamiseks. Kanna intiimpiirkonda rohkelt libestit ja lust võib alata. 

Rock Hard vimkaga erektsioonikomplekt

Rock Hard on looduslik erektsioonikapsel, mis loodud meeste seksuaalse võimekuse, verevarustuse ja libiido hormoonide turgutamiseks. Komplektist leiad ka Tango peeniserõnga + vibreeriva anaaltapi, millel on mitmeid erinevaid kasutusviise. On aeg katsetada midagi uut!

Multifunktsionaalne Armupadi Paaridele

Paaride Armupadi on pehme ja võimas ning sellel on mitmeid erinevaid nautimise viise:

  • vibreeriv peeniserõngas, mis pikendab mehe erektsiooni ja stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit. 75% naiste orgasmidest on kliitoril ja keele või käega masseerides kulub orgasmini jõudmiseks 20-40min. Vibraatoriga vaid mõni minut.
  • mastubraator üksinda nautimiseks- võimas 10 režiimiga vibraator
  • peale istutav vibraator kliitori stimulatsiooniks

Seksikad pärlistringid erutavad kandjat ja hullutavad vaatajat

Pärlistringid on jalge vahelt avatud ja stimuleerivad kandmise ajal naise kliitorit. Seksikas ja lihtsaim rollimängu element, millega magamistuppa vaheldust tuua.

Pühi oma magamistoast tolm ja leia endale vallatut vaheldust Musta Pantri e-poest. Saadame tellimused diskreetselt pakendatuna ilma ühegi viiteta sisule või saatjale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

Loe artiklit Delfis