Showing all 41 results

Kvaliteetsed, loodusliku koostisosaga libestid, mis hoiavad loomulikku pH taset. Veebaasil valmistatud libestid sobivad kasutada koos kondoomi ja seksleludega. Must Panter erootikapood pakub suurt valikut kvaliteetseid libesteid: anaallibestid, maitselibestid, orgaanilised libestid, veebaasil valmistatud libestid. Leia oma lemmik. 

Milline libesti valida?

Veebaasil valmistatud määrdeained on kõige puhtamad. Need ei sisalda parabeene, ftalaate ega silikoonil. Odavamad libestid sisaldavad aineid, mis tekitavad naisele tupeseent. Musta Pantri sekspood selliseid tooteid ei müü. Kvaliteetne libesti ei tilgu ega määri. Ta imendub aeglaselt sisse ning tagab pikaajalise libestatuse. 

Maitselibesti sobib suurepäraselt suuseksi nautimiseks. Maasika, õuna, banaani, vaarika, šokolaadi, mustasõstra, kummikommi nätsu maitsed teevad oraalseksi tõeliselt nauditavaks. 

Anaallibesti on paksema koostisega, kui vaginaalne määre. Anaalseks vajab kindlasti paksemat koostist, kuna pärasooles puudub loomulik libestatus. Anaallibesti paksem koostis tagab aeglasema imendumise ja vigastuste vaba naudingu. Oluline on meeles pidada, et silikooni või lateksit sisaldavad libestid reageerivad kondoomidega ning muudavad need poorseks. See aga omakorda tähendab rasestumise või suguhaiguste levimise riski. Veebaasil valmistatud toode on kindla peale valik. Saad seda nautida koos kallimaga, üksinda või koos seksleludega.

Üle 50-aastased naised kannatavad vaginaalse kuivuse käes. Eakam daam vajab lisa niisutust hüalorooni, jojoba õli või aloevera sisaldavate toodete näol. Must Pantrer erootikapood tootevalikust leiad YesforLov naturaalne orgaaniline libesti aaloe veraga ja salveiga. See on luksusbrändi YESforLOV’i kõige looduslikum toode.

Orgaanilised tooted on oma välimuselt veidi hägusemad, ent suurepärane valik ökosõpradele. Eros Bio Vegan libesti on valmistatud veebaasil looduslikest ainetest. Ei sisalda parabeene ega ftalaata ega tupeseent tekitavaid aineid. Valmistatud puhastest, kõrgkvaliteetsetest ainetest ning tagavad pikaajalise libestatuse. Sisaldab taimset glütseriini, mis hoiab naise pH tasakaalu. Sobib kasutada kondoomide ja seksleludega. Libesti on värvitu, maitsetu ja lõhnatu.