“Ma naudin seda teravat tema võimuses olemise tunnet kui mu keha puhkeb õitsele…” – Anastasia Steel Fifty Shades of Grey

Hullamine avalikus kohas või kodus toa teisest otsast ei ole kunagi varem olnud nii lihtne! 

Lydia I Tark Liblika vibraator

Lydia võib hullutada sind igal pool ja igal ajal! Lydia masseerib kliitorit ning suristab samal ajal G-punktil. Nutitelefoniga kontrollitav vibraator on tõeline nauding igas olukorras. Lisa oma igapäevaelule särtsu!Lydia on täpselt paraja suurusega ning leiab iga naise G-punkti üles. Nimelt asub mõnupunkt 2,5-8cm kaugusel tupeavast. Lisaks masseerib Lydia kliitorit ja teab, et 75% naistest saavad orgasmi just kliitoril. Keele või sõrmega kulub selleks keskmiselt 20 minutit, ent Lydiaga vaid mõni minut.

54.9€

 

 

Fifty Shades of Grey “My Body Blooms” püksiku vibraator puldiga

Puldiga juhitav sosinvaikne vibraator pakub kaheksat erinevat mustrit ja 8 vibratsioonikiirust paindlikuks stimulatsiooniks. Naudi puldi poolt pakutavat vabadust oma üksioleku hetkedeks või ulata see oma partnerile ülimalt õrritavaks eelmänguks.Vahet pole kas sa oled kodus või väljas, teie kahe seksuaalne loominguvabadus on tagatud Sisaldab luksuslikku hoiukotti.

87.96€

 

 

 

 

Leten Lucy Äppiga juhitav vibraator

Sobitub ideaalselt naise privaatse piirkonnaga nii seest kui väljast. Lucy’ga mõnuvärinate saatel orgasmini – välimine vibreeriv punkt stimuleerib just nii nagu vaja kliitorit ja sisemine masseerib suurepäraselt g-punkti.Millal iganes sa soovid, saad sa sisse lülitada i-Smart funktsiooni ja salaja nautida ennast äppist juhtides või juhtida lastes :D!!

82.95€

 

 

 

Flamingo Äppiga kuul-vibrator

Tunne kehas adrenaliini uusima Flamingo vibraatoriga. See nutitelefoniga juhitav vibraator-kuul pakub sulle kõige erutavamaid ja intensiivsemaid g-punkti vibratsioone. Flamingo vibromuna on spetsiaalselt toodetud paaridele, kes naudivad avalikku seksi ja naistele, kes naudivad väljaminnes niisket vagiinat. Flamingo g-punkti stimulaator sõna otseses mõttes paneb su põlved keset tantsupõrandat värisema.

74.95€

 

 

 

Kogu valik e-poes!

Vallatuid naudinguid!

 

Sinu,

Must Panter