Valentinipäeva peetakse aasta kõige romantilisemaks päevaks, aga mitte kõik meist ei ole tavapärased šokolaadi ja lillede tüüpi inimesed.  Kui sa tahad teha midagi teistsugust, kui kõik teised, siis selleks on hulganisti särtsakaid, lõbusaid ja absoluutselt romantilisi mooduseid veetmaks seksikas ja erutav V-päev!

Seda suurt päeva saab tähistada uue seks-mänguga või ulaka kingitusega kallimale ja sellegi poolest väljendada armastust.  V-päeva tähistamiseks on palju vimkaga võimalusi 😉 Kehtib ainult üks reegel- reegleid ei ole! Kõige tähtsam on veeta lõbusalt aega.   UK meestelt küsiti, kuidas nemad tahaksid armastuse päeva veeta ning vastused on ülimad:

  1. Uued sekslelud pühendumise väljenduseks

Kui sulle meeldivad Fifty Shades– tüüpi hullamine, siis V-päev on super aega soetada ulakaid BDSM lelusid, nagu kuulekas krae, piits, anaaltapp või puldiga juhitav tupekuul ikka selleks, et väljendada teineteisel oma pühendumist.

KINKY FUCKERY BDSM KOMPLEKT PAARIDELEPLEASURE OVERLOAD - FSOG "FREED" 10 PÄEVA NAUDINGUT

  1. Loo meeleolu

Timmi  kodune meeleolu punaste rooside, küünalde ja oma lemmik muusikaga. Pühenda aega meelte hellitamisele, kõdita teda külmade sulgedega, siidist sidumispaeltega, nahast laksutiga ja oma lemmik seksleluga…nii eelmänguks ja kirglikuks meeleoluks!

ARABIAN BULL WHIP 250cm PIITSROOSA JÄNKUKOSTÜÜM

  1. Anna sõrm sidumismängude maailmale

Sidumismängud on suurepärane võimalus oma partneriga ühenduse loomiseks.  Kui sa ei tunne sidumismängus ennast veel koduselt, siis alusta ülevoodi aheldamiskomplektist. Oluline on kallimaga eelnevalt safe sõna kokku leppida.

FSOG ÜLEVOODI AHELDAMISE KOMPLEKT

  1. Ole ulakas

Parimas vimkaga seksi asendis on dominantne partner peal. Haara kontroll ja mängi kiirema-aeglasema penetratsiooni rütmiga ja vaata kuidas su kallim hullub. Pane oma kallim misjonäri poosi ja meenuta talle, kes on boss.  Seejärel hellita teda tagant poolt ja ära unusta kergeid lakse ning kliitori massaaži.

  1. Kasuta küünlaid

Massaaži küünlad on valmistatud sojast ja sulavad väga madalal temperatuuril.  Nendega saad oma kallima kuuma vahaga ohutult üle valada ja voila… sellest saab kuum massaaži õli. Milline vimkaga üllatus! Silmaklapid lisavad naudingule ainult vürtsi juurde.

SHUNGA MASSAAZIKÜÜNAL STRAWBERRY WINE

  1. Kasuta uusi sekslelusid

Pükstes kanatavad vibrokuulid võivad juba mõne minutiga kliitori erutusest orgasmini viima. Kliitoril on 8000närvi ja keelega limpsides kulub orgasmini oma 20 minutit. Super salarelvana kasuta kliitori erutusõli või seerumit.

LYDIA I TARK LIBLIKA VIBRAATOR IIMY BODY BLOOMS - FSOG "FREED" PULDIGA PÜKSIKUVIBRAATORSENSUVA ON AROUSAL ERUTAV ÕLI KLIITORILE

  1. Vaata iseennast mängimas

Vahel on iseenda peeglist vaatamine ülimalt erutav! Proovi järgi.

  1. Midagi magusat

Karp šokolaadi komme on nii eilne päev. Shunga söödavad kehamaalingud lasevad sul pintsliga kallima või suisa enda keha hellitada ja kujuta ette tema üllatust, kui ta keelega üle su keha libiseb.

CHOCOLATE SÖÖDAV KEHAMAALING

  1. Natuke tehnoloogiat

Äppiga sekslelud annavad rolli ja kontrolli mängudele uue käigu. Kelle käes on kontroll, see otsustab  millal ja kui kiiresti teine orgasmi võib saada. Mõne sekslelu äpp tunneb ära muusika rütmi ja paneb vibratsioonidele selle järgi vunki juurde või võtab maha.

FLAMINGO ÄPPIGA KUUL-VIBRAATOR

Ole loominguline ja tee midagi teistsugust kui lihtsalt punased roosid, šokolaad ja õhtusöök küünlavalgel!

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

 

Must Panter