TikTokis on viimase aasta jooksul suisa viirusliku populaarsusega tõusnud tähelepanu keskmesse roosikujuline vibraator. 3,9 miljonit naist kiljuvad kui ühest suust, kui mõnus see sekslelu on. Nii suur arv naisi ei saa eksida! Üks õnnelikest omanikest kommenteeris, et tema sai oma orgasmi kätte 30 sekundiga. Seda võib juba kähkukaks nimetada! Kui 3,9 miljonit naist hulluvad TikTokis Roosi vibraatori peale, siis on ka sinul aeg sellega tutvust teha.

Mis roosikujulise seksmasina nii võrratuks teeb?

Mia Rose on kliitorit imev vibraator. Ta näeb välja nagu ilma varreta roos, mille kroonlehtede keskel on auk, mis tektiab kliitoril kergeid rütmilisi vaakumeid ja justkui imeb seda. Mia Rose on varustatud 10 erineva naudingute režiimiga. Naised esitavad endale väljakutseid, kui mitu orgasmi nende keha suudab selle seksleluga vastu võtta? Cosmopolitan.com blogija Rachel Varina proovis ise järgi ja võttis kokku nii: vibraator, mis pakub 5 minuti jooksul 3 orgasmi, on kindlasti oma populaarsuse ära teeninud. Mia Rose on väike, ent tõeliselt võimas vibraator. Rachel pani oma keha proovile ja tema jaks lõppes pärast 11.ndat orgasmi.

Kuidas Mia Rose vibraatoriga 11 orgasmi saada

Nii naised, siin on väljakutse asuda avastamisretkele- mitu orgasmi sinu kehas varuks on? Toimeta nii: pärast esimest orgasmi, mis ilmselt tuleb liiga ruttu, lülita Mia Rose madalamale töörežiimile ja jätka kliitori stimuleerimist. Kui tunned, et tahad jälle hoogu juurde panna, siis just nii teegi. Kui tekib tunne, et rohkem küll sellest kehast orgasme tulla ei saa, siis pane jalad kokku ja lase sekslelul stimuleerida oma häbememokki ja kliitori ümbrust. Enda üllatuseks avastad, kui erinevatest sügavustest võib orgasmilaine vallanduda. Iga järgmine orgasm on eelmisest intensiivsem.  Pea meeles, et kliitori orgasmideks vajad sa rohkelt kvaliteetset veebaasil valmistatud libestit ja sõit võib alata.

Mia Rose on siidiselt sileda pinnaga ja nii meeldivalt käepärase suurusega. Tema mõnulaineid saab ühest nupust mugavalt juhtida. Kuna Mia Rose on tõeliselt diskreetse disainiga, siis ei pane ta öökapile ununedes kedagi kulmi kergitama. 

Vaata TikToki naiste lemmiku sekslelu arvustusi #TheRoseToy ja proovi ise järgi, mitu orgasmi sina oled võimeline saama? Saadame sinu uue lemmiku diskreetselt pakituna üle kogu Eesti. Vaata suuremat sekslelude tootevalikut www.mustpanter.ee

Vallatuid naudinguid 🙂

Must Panter