Libiidoga on nagu kehakaalugagi – see on kättevõtmise asi! Kui mees on stressis, siis tema seksiisu ja sooritusvõime kukuvad läbi põranda. Kes meist suve lõppedes ja sügise alguses stressis ei oleks! Uudised kõmisevad toasooja kulude kurjakuulutavatest ennustustest. Aastad teevad erektsiooni jäikusega oma töö ja erektsiooni hoidmine muutub üha raskemaks. Nüüd on aeg oma libiido kätte võtta otsuse pealt ja veri vemmeldama panna.  Siin on maailma popimad seksinipid meestele!

Seksivõtted ja vahendid, mis mehed on ülemaailma parimaks tunnistanud

2-poolne masturbaator lennutab sokid jalast

JAMMYJOB 2-POOLNE MASTURBAATOR
JAMMYJOB 2-POOLNE MASTURBAATOR

Kahepoolse masturbaatori vagiina pool on lõdvema sisuga ning aanus pakub tihedama tundega naudingut. Masturbaator pakub oma käele võrratut vaheldust ja eda on super lihtne kasutada ning puhastada. Sisu käib käepärasest ümbrisest välja ning saad peenisele täpselt nii tugevat survet avaldada, kui parasjagu mõnus tundub. Kas naine on tihti ära või soovib vähem seksida? 2-poolne masturbaator toob naudingud majja tagasi. 

Eesnääre on mehe naudingute Meka ka neile, kel erektsioon ära vajub

Addicted eesnäärme vibraatorid on võimsad!

Eesnäärme massaaž ei paku ainult seksuaalset naudingut, vaid võib oluliselt vähendada eesnäärme suurenemisega seotud probleeme. Win-win! Mõnikümmend aastat tagasi pakuti sanatooriumites meestele eesnäärme massaazi teenusena ja sellel ei olnud seksuaalset alatooni. Mehed, kellel on erektsiooni hoidmise või tekkimisega probleeme saavad eesnäärme stimulatsiooni kaudu võimsaid orgasme. Lisaks on vaheldus magamistoas üks toredamaid asju. 

Addicted eesnäärme vibraatorid on võimsad, ergonoomilised, veekindlad ja tühjade patareide pärast pole vaja muretseda, sest need on USB taaslaetavad. 

Potentsi tõstjad meestele pimedaks sügiseks 

Testosteroon langeb iga aastaga ning sellega koos ka seksiisu ning erektsiooni jäikus. Looduslikud potentsi tõstjad turgutavad libiidot ning aitavad vereringlust erutuse hetkel ergutada, et väikemees saaks suureks kasvada.

LOODUSLIKUD ERETKSIOONI JA POTENTSI KAPSLID

Peenisepumbad kui peenise suurendajad ja orgasmimasinad 2in1

Väärikas eas on mehed sagedasti hädas sellega, peened veresooned erektsiooni tekkimise epitsentris hääbunud ja väikemees ei taha kuidagi pead tõsta. Peenisepumbad on nö mehaanilised erektsiooni tekitajad. Peenisepump tekitab peenisel kergeid rütmilisi vaakumeid, mis on ühteaegu erutavad ning samas tõmbavad vere peenisesse. Tulemuseks on erekteerunud peenis ning orgasm koputab uksele. Peenisepump on suurepärane abivahend erektsiooni tekitamiseks enne kallimaga hullama hakkamist. Miks ka mitte üksinda kvaliteetaega nautida oma harva kohatava erektsiooniga.

Peenisepumbad
Peenisepumbad

Mis vahe on automatiseeritud ja manuaalsel peenisepumbal?

Lõpptulemus on neil mõlemal sama-  pump tektiab erektsiooni ja suurendab mehe peenise mõõtmeid nii pikkuses kui jämeduses. Lisaks mõõtmetele parandab see erektsiooni pikkust ja seksuaalse naudingu kestvust, orgasmitunnet ja aitab peenise düsfunktsioonide korral. Manuaalse pumbaga tuleb kogu pumpamise töö ise ära teha. Automatiseeritud pumbad pakuvad käed-vabad naudingut. Need tekitavad ise peenisel rütmilisi vaakumeid ning saad nupust kontrollida surve tugevust.

Haara oma orgasmidel sarvist ja raputa sügishallus maha enne, kui see libiido halvata jõuab.

Saadame Musta Pantri e-poest sinu tellimuse diskreetselt pakituna üle kogu Eesti. Küsimuste korral võta ühendust info@mustpanter.ee või helista 555 11 785.

Vallatuid naudinguid

Must Panter