Kui sina oled üks neist, kes tahaks oma orgasmide maailma midagi uut tuua, aga ei tea, kust kohast alustada, siis siin on sulle teejuht orgasmilisteks naudinguteks: Sekspoe hitid mis sul kindlasti olema peavad!

Orgasmilised naudingud naisele

Naine vajab orgasmini jõudmiseks meest või ühte head vibraatorit. Kui seksiisu on madal, siis on kohe kindlasti aeg vibraator sahtlist välja võtta ja oma seksuaalenergia üles turgutada. Mitte miski ei tõsta libiidot nii efektiivselt, kui üks võimas orgasm.

G-punkti vibraator CoverMe on täpselt paraja suurusega orgasmimasin taskukohase hinnaga. Tal on 10 vibratsiooni mustrit ja võimas mootor. Tühjade patareide pärast ei pea sa muretsema, kuna vibraator on taaslaetava akuga. Ja soovi korral võid temaga ka vanni minna.  CoverMe reljeefne pea tabab täpselt naise sügavamaid mõnupunkte.

CoverMe g-punkti vibraator

Vaheldus on maailma kõige seksikam asi. Kui sa tunned, et miskit on justkui  puudu, siis on kliitorit ja g-punkti üheaegselt stimuleeriv jänkuvibraator just see, mida sa vajad. Jänkuvibraatori pehmed kõrvad stimuleerivad kliitorit ja tema vars suriseb samal ajal g-punktil. Kliitori ja g-punkti samaaegne raputab kogu keha läbi. 

Happy Loky 3in1 vibraator või hoopis klassikaline Viora vibraator?

Orgasmilised naudingud mehele

Mehed masturbeerivad pea iga päev. See on normaalne! Vaheldust on ka masturbeerides vaja. Masturbaatorid pakuvad erinevaid tundega naudinguid ja teevad orgasmid võimsateks elamusteks.

 O-products 2-poolne masturbaator pakub sulle oraalse ja vaginaalse seksi autentset stimulatsiooni.

Erektsiooni kreem

Erektsioon on mõni päev võimsam ja mõni teine päev vajab turgutamist. Erektsiooni kreem stimuleerib peenise verevarustust ja erektsioon on jäigem ning kestab kauem. Võrreldes erektsiooni kapslitega, on erektsiooni kreemi mõju kohene.

 

Orgasmilised naudingud paaridele

Naise kliitoril on 10 000 mõnunärvi. Seks oma mehega on eriti mõnus, kui kliitorit penetratsiooni ajal masseerida. Kuna peenisel sõrmi pole, siis paaride vibraator on just see, mis naine orgasmi saamiseks vajab. Brilly Glam vibraatori pea pulseerib rütmiliselt kliitoril. 

Brilly Glam sinu ja tema vibraator

Samal aja stimuleerib vibraatori peenem osa g-punktil. Vibraator on täpselt paraja suurusega, et ka mehe peenis mahuks naisega mõnulema. Naine saab puldist ise vibraatorile võimsust juurde anda või vähemaks võtta.  Ära unusta kliitorile rohkelt veebaasil valmistatud libestit kanda. Ilma libestita võib kliitori massaaž liiga tugev tunduda. 

Orgasmikreemid on mehe parimad abilised naise orgasmini 

Peale laste saamist naise libiido väheneb ja seda mööblit lennutavat kirehoogu esineb üha harvem. Orgasmikreemid on mehe salakavalad abilised naise seksiisu üles äratamiseks.  Orgasmikreem stimuleerib intiimpiirkonna mõnunärve ja tekitab erutava, pulseeriva tunde juba eelmängu ajal, just nagu oleksite juba mõnda aega seksides. Ainult et, seks alles algab ja tema erutatus on laes.

Vibreeriv peeniserõngas

Miks peaks peeniserõngas vibreerima? Ikka selleks, et ka naine orgasmini jõuaks. Peeniserõngas pikendab mehe erektsiooni kestust. Mehed on voodis nagu sportautod. Naine on pigem nagu küpsetusahi. Et naine orgamsini jõauks, peab mehe erektsioon umbes 15-20 minutit vastu pidama. Peeniserõnga vibratsioonid stimuleerivad naise kliitorit, tänu millelele saab naine lisaks g-punkti orgasmile ka kliitori orgasmi. 

Kui sinu öökapi sahtlis on prillid ja nohutilgad, siis nüüd on aeg need sealt välja visata ja seksleludega asendada.

Vaata kogu valikut Must Panter e-poest. Saadame sinu tellimuse diskreetselt pakituna üle kogu Eesti.

Vallatuid naudinguid,

Must Panter