Hirm anaalseksi ees on eelkõige naistel. Meestel pole eriti midagi kaotada. Naised aga kardavad, et peenise sisestamine tagantpoolt, on valulik ja piinarikas kogemus. Kuidas anaalmõnuks valmistuda?

Libesti on anaalseksi juures kindlasti vajalik, sest tupp niisutab end ise, tagumine pool seda aga ei tee. Ilma libestusaineta võite teha endale tõsist viga.Libestit pange pigem rohkem kui vähem.

Alustada võiks näpuga või anaaltapiga ja siis hiljem päris peenisele üle minna. Alustuseks peaks ühe näpu õrnalt sisse asetama ning siis andma naisele aega sellega kohaneda ja alles siis teise näpu sisse panema ja edasi tegutsema.

Mõned põnevad anaallelud:

ULTRA SOFT REALITSLIK TOPELT DILDOPretty Love Edgar DildoFUN TOYS GPOP UNISEX VIBRATOR

Üheks suurimaks hirmuks anaalseksi juures kipub olema asjaolu, et naised kardavad, et neil tuleb seksi ajal vältimatu soov WC-sse minna ning see paneb nad piinlikku olukorda. Need, kes anaalseksi harrastanud, väidavad aga, et mingid häda küll anaalseksi ajal tulema ei kipu. See on pigem põhjendamatu hirm.

Millest siis anaalseksi puhul naudingut saadakse?
Tihtipeale on seksi juures kõige erutava mõte olla paha. Anaalseks on kindlasti ulakas! Tagumiku sees on palju närve, mida puudutades saadab närvike ajju mõnusignaali. Seega on anaalseks igati mõnus ja rahuldav tegevus. Anaalseksist tulenev mõnu on isegi kohati suurem kui tavalise seksi puhul. Oluline on hoida tempo rahulik.

Kuidas valida õige aaaltapp?

1.Oluline on alustada õigest suurusest. Peenem ja lühem on algajale huvilisele parim valik. Kogenum kasutaja võiks vibreerivat tappi eelistada.
2. Teine oluline kriteerium on materjal- silikoon on kehale parim. Igat asja ei tasu endale sisse panna. Enamus müüdavaid tappe sisaldavad teatud määral mürgiseid ühendeid ja see info on tootjate kodulehtedele ära peidetud.
3. Libesti: anaallibesti peaks olema veidi paksema koostisega. Selleks, et ei tekiks ebameeldivat tunnet, ei tohiks see sisaldada parabeene..vali veebaasil valmistatud paksem libesti ja tunne on oluliselt mõnusam.
4. Väike klistiir pump aitab teha ettevalmistuse
5. Anaaltapp või anaalpärlid tekitavad penetreerimisel nö tihedama tunde ja surve G-punktile on tugevam. Erutuse tipus eemalda anaaltapp ja sellel järgeb võimas orgasm… muidugi kui anaalseks sinu teema on ?

 

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

 

Must Panter