Kui sind ajab suur valik segadusse, siis aitame su välja ja näitame oma müügihitte! Siin on klientide lemmikud tooted kategooriate lõikes:

Paaride lemmikud:

Pretty Love Amour paaride vibraator

Pretty Love Amour vibraator on suurepärane armuke! Aseta peenem ots kliitorile ja vii kurvikas ots G-punktile. Lülita ta sisse ja vabasta oma käed ülejäänud keha hellitamiseks.

 

 

 

WINNI VIBREERIV PEENISERÕNGAS PULDIGAWinnie vibreeriv peeniserõngas puldiga

Winni vibreeriv peeniserõngas on disainitud mõeldes paaridele. Vibreeriv peenisrõngas pikendab vahekorra kestvust ning masseerib naise kliitorit. 75% naistest saavad orgasmi just kliitoril. Winni kumerused sobivad hästi ka G-punkti massaasiks. G-punkt asub tupe avast 2,5-7cm kaugusel ja Winni teab seda.

 

 

 

Naiste lemmik:

RHYTHM BY KAMASUTRA LAVANIRhythm by Kamasutra Lavani vibraator

RHYTHM BY KAMASUTRA LAVANI on Luksusklassi vibraator. Varustatud 3 mootoriga, masseerib kliitorit ja G-punkti 7 erineva vibratsiooni mustri ja tugevusega.

Ta müristab su korralikult läbi. Kaunis silikoonist valmistatud keha hellitab silma ja 21,8cm pikkus ei jäta kedagi külmaks.

.

 

 

Meeste lemmik:

FAT BOY PEENISEPIKENDUSFat Boy peenisesuurendus

Otsid õhtuks midagi natukene enamat? Fat Boy peenisepikendus on selleks parim! Fat Boy lisab pikkust ja läbimõõtu sinu peenisele, on väga pehme ja veniv, seest on mustriline ning lisab ekstaatilist naudingut nii mehele kui naisele. Fat Boyd saad kasutada ka masturbaatorina.
Kindlasti lisa vee baasil libestit nii sisse kui väljapoole!

 

 

Piits ja Präänik lemmik:

KINKY FUCKERY BDSM KOMPLEKT PAARIDELEKinky Fuckery BDSM komplekt paaridele

Fifty Shades Darker: Sisene sügavamale Hr. Grey universumisse. Uus kollektsioon aksessuaare ja mänguasju on inspireeritud legendaarse triloogia teisest osast. Ära jäta end ilma iga naisterahva jaoks vallatust fantaasiast! Komplektis on kõik vajalik rahuldamaks ka nõudlike daamide ootuseid ja laseb valla uinunud võrgutava loomuse!

 

 

Apteek lemmik:

ZINI SOLUTION CLIMAX NAISTELEZini Solution Climax orgasmikreem

Zini S-SOLUTION on lahendus sinu salajastele muredele. Toode sisaldab L-Arginiini, mis stimuleerib verevarustust, muutes Sinu intiimpiirkonna kordades tundlikumaks ja feromooni, biokeemilist ainet, mis muudab vastassugupoole veelgi atraktiivsemakk. See kõrgkvaliteetne kooslus loob romantilise ja erutunud õhkkonna, mille selgeks märksõnaks on ekstaatiline orgasm.

 

 

 

Vallautuid naudinguid!

 

Sinu,

Must Panter