Showing all 61 results

-27%
3in1
-45%
-45%

Anaaltapid on naistele suurepärased sekslelud topelt penetratsiooni nautimiseks. Anaaltappe on väga palju erinevaid: vibreeriv anaaltapp, anaaldildo, realistlikud dildod, sabaga anaaltapp, kristalliga anaaltapid on nagu juveelid, metallist ja klaasist anaaltapid avavad temperatuuri mängudele ukse.

Anaal või mitte anaal, selles on küsimus. Kas Anaal seks on tõesti mõnus? Jah, on tõesti!  Katseta erinevaid lelusid ja leia enda lemmik! Leia enda lemmik. Pea meeles, et alustada tuleks alati väiksemast suurusest. 

Tootekategoorias ” Anaaltapid naistele ” on silme eest kirjuks ajavalt suur valik erinevaid sekslelusid.. Selleks, et esimene kord oleks mõnus, tuleb teada, millest alustada?
1.Oluline on alustada õigest suurusest. Peenem ja lühem on algajale huvilisele parim valik. Kogenum kasutaja võiks vibreerivat anaal tappi eelistada.
2. Teine oluline kriteerium on materjal- silikoon on kehale parim. Igat asja ei tasu endale sisse panna. Enamus müüdavaid tappe sisaldavad teatud määral mürgiseid ühendeid ja see info on tootjate kodulehtedele ära peidetud. Klaasist ja metallist anaaltapid avavad naistele temperatuuride mängude ukse.
3. Libesti: anaallibesti peaks olema veidi paksema koostisega. Selleks, et ei tekiks ebameeldivat tunnet, ei tohiks see sisaldada parabeene..vali veebaasil valmistatud paksem libesti ja tunne on oluliselt mõnusam.
4. Väike klistiir pump aitab teha ettevalmistuse
5. Anaaltapp või anaalpärlid tekitavad penetreerimisel nö tihedama tunde ja surve G-punktile on tugevam. Erutuse tipus eemalda anaaltapp ja sellel järgeb võimas orgasm… muidugi kui anaalseks sinu teema on 😉
Naistele ja Meestele
Must Panter erootikapoes on ainult kehale ohutud ja kõrgkvaliteetsed sekslelud! Libestid on valmistatud veebaasil ja anaallibesti sisaldab vaid väikeses koguses meditsiinilist silikooni, et libestus kestaks kauem.

Anaaltapid, anaaldildod ja anaalvibraatorid naisele. Kristalliga, sabaga, metallist, klaasist, suur või väike? Leia enda lemmik.