Showing all 39 results

-27%
-24%
-27%
3in1
-47%

Paaride vibraatorid aitavad naistel üle saada orgasmilõhest. Nimelt lõppeb seks reeglina siis, kui mees saab orgasmi. Selleks kulub mehel keskmiselt 5.44 minutit. Naisel läheb orgamsini jõudmiseks aega aga 20 minutit. Orgasmilõhe on seega magamistubadesse looduse poolt sisse kirjutatud. Õnneks on selle vastu rohtu. 75% naistest vajavad orgasmini jõudmiseks kliitori stimulatsiooni. Keelega kulub selleks 20-40min. Paaride vibraator pakub naisele ebamaist naudingut ja viib vaid mõne minutiga orgasmini.

Paaride vibraatorit kannab seksi ajal naine. Pikem ots sisestatakse tuppe. Laiem ots asetatakse kliitorile. Viibraator stimuleerib seksi ajal naise kliitorit ja g-punkti. Mees aga naudib penetratsiooni tihedamas vagiinas. Ja muidugi vapustavat vaatepilti, kuidas kallim tema käte vahel tõeliselt pöördesse läheb.

Paaride vibraatorid on kas nupust, puldist või äppist juhitavad. Vibraatori puldist juhtimine teeb seksi eriti mänguliseks. Kontrolli naudingu intensiivsust ise või anna pult kallima kätte ja lase temal otsustada, millal ja kui mõnusaks sul läheb?

Oluline on meeles pidada, et kliitori stimuleerimine vajab rohkel libestit. Ilma libestita on massaaž liialt intensiivne ja paaride vibratoorid ei saa teha seda, milleks nad loodud on- ebamaised orgasmid. Hea sekslelu on kaetud meditsiinilise silikooniga, mis on intiimpiirkonnale parim võimalik materjal. Silikoon võtab koheselt kehatemperatuuri. Lisaks on ta mittepoorne ega lase bakteritel enda pinnal vohama hakata.

Silikoonist seksleludega sobib kasutada ainult veebaasil valmistatud libesteid. Veebaasil libestid ei sisalda parabeene, ftalaate ega silikooni. Need on naise õrnale pH tasakaalule parim valik. Veebaasil valmistatud libesti ei reageeri seksleluga ega muuda seda kleepuvaks.

Pese oma vibraatorid pärast igat kasutuskorda sooja vee ja seebiga puhtaks. Toote eluea pikendamiseks desinfitseeri teda spetsiaalse sekslelude puhastusvahendiga, mis tapab kõik bakterid.

Paaride vibraatorid toovad magamistuppa vaheldust ja särtsu. Rutiin on suurim libiido vaenlane.