Naised on teada-tuntud orgasmi teesklejad! Nad vajavad erutuse kulmineerumiseks palju rohkem kui lihtsalt penetratsiooni. Kas teadsid, et enamus paaridele mõeldud vibraatoreid on disainitud just naiste poolt?

Üks hea paaride vibraator on täpselt paraja suurusega ning leiab iga naise G-punkti üles. Nimelt asub mõnupunkt 2,5-8cm kaugusel tupeavast. Järelikult ei pea vibraator olema suur, vaid vibreerima täpselt õiges kohas.  Kuna kliitoril asuba ligi 8000 närvi ning 75% naistest saavad orgasmi just kliitoril, siis on paaride vibraatoril ka kliitori massaazi funktsioon. Keele või sõrmega kulub selleks keskmiselt 20 minutit, ent vibraatoriga vaid mõni minut.

Meie tootevalikus on ainult meditsiinilisest silikoonist valmistatud kvaliteetsed vibraatorid, mis ei kahjusta naise tundlikku mikrokliimat. Parimaks naudinguks kasuta koos veebaasil valmistatud libestiga.

Sinu ja Tema vibraator Partnert Toylt garanteerib võimsama seksuaalse naudingu ja tugevaima orgasmi mõlemale partnerile. Vibraator on ülimalt paindlik ja sobitub naise kliitorile nagu valatult. Samal ajal on vibraatori teine pool asetatud naise G-punktile ja valmis võimsaks massaaziks. Mehe jaoks on nauding sedavõrd suurem, kuna orgasmini jõudmiseks  on just tema see, kes penetreerib tihedamas vagiinas sügavale ja tugevalt G-punktile ning kontrollib kliitoril asetseva vibraatori nupust partneri massaaži tugevust.

49.9€ 24.80€

 

 

Amour kliitori ja g-punkti vibraator Pretty Love Amour vibraator on suurepärane armuke! Aseta peenem ots kliitorile ja vii kurvikas ots G-punktile. Lülita ta sisse ja vabasta oma käed ülejäänud keha hellitamiseks. Tema kuju on lihtsalt geniaalne. Paindlik, 12 erinevat vibratsiooni seadistust, silikoonist keha…tal on kõik olemas.
Tänu oma ideaalsele suurusele sobib Amour algajale, kuid ka nõudlikumale naisele.

49.9€

 

 

PARTNER TOY WHALE PAARIDE VIBRAATORPartner Toy Whale paaride vibraator on ülimalt paindlik ja sobitub naise kliitorile nagu valatult. Samal ajal on vibraatori teine pool asetatud naise G-punktile ja valmis võimsaks massaaziks. Mehe jaoks on nauding sedavõrd suurem, kuna orgasmini jõudmiseks on just tema see, kes penetreerib tihedamas vagiinas sügavale ja tugevalt G-punktile ning kontrollib kliitoril asetseva vibraatori nupust partneri massaaži tugevust. Whale on taaslaetav ning veekindel. 2 mootorit ning 10 vibratsiooni programmi.

59.9€ 32.90€

 

 

 

Elu on nautimiseks!

Vallatuid naudinguid!

 

Sinu Must Panter