Matemaatika on aidanud aru saada paljudest suurtest küsimustest maailmas nagu näiteks, miks 80% naistest teesklevad orgasmi ja ainult oma kallimast tihtilugu ei piisa, et rahuldust saada?

Paarid nahistavad keskmiselt 33 sekundit kuni 44 minutit. Mediaan on aga 5,44min. Seks lõpeb reeglina siis, kui mees saab orgasmi.

Nii, mehel kulub 5.44min, aga naised vajavad umbes 20min, et orgasmini jõuda! Sellepärast naised teesklevadki orgasmi. Aitab sellest! Meest suunatakse kiiremale lõpule erinevate naudinguid imiteerivate häälitsustega nagu: oiged, kiljumine, ohkimine… kõike selleks, et ühine hullamine lõppeks juba ükskord ära.

Teadvusta naise kliitori rolli orgasmi saamisel. Nimelt on 75% naiste orgasmidest just nimelt kliitoril. Käe või keelega masseerides kulub selleks 20-40min, aga kliitori masseerijaga vaid mõni minut.  Massaaz on nauditavam, kui kasutada rohkelt veebaasil valmistatud libestit. Näha oma kallimat tõeliselt erutatuna, on võimas nauding!

Satisfyer Pro 2 kliitori masseerija

Miks osad peeniserõngad vibreerivad?

Kuna mehed saavad orgasmi oluliselt kiiremini, kui naised, siis erektsiooni pikendamiseks on super abimehed peeniserõngad , mis hoiavad mehe ejakulatsiooni tagasi. Peeniserõngas ei tee orgasmi lahjemaks…vastupidi! Tõmba rõngas ära, kui naine on juba tipus ja saage koos võimas orgasm.

Vibratsioone on vaja naise kliitori masseerimiseks. Nimelt on seal ligi 8000 närvi, mida on rohkem kui kusagil mujal.

Timeless Vibreeriv peeniserõngas

Naise vaginaalne tundlikkus väheneb lõtvunud tupelihaste tulemusena pärast sünnitust. Tupekuulid toetavad tupelihaste toonuse tõstmist ning orgasme kogetakse võimsamana kui eales varem.

Pillow Talks tupekuulid

NB! 75% naistest saavad orgasme just kliitoril ja mitte vaginaalselt!

Vaata kogu valikut e-poes

Vallatuid naudinguid!

 

Must Panter