Showing 1–90 of 112 results

-20%
-17%
-21%
Bestseller
-28%
-38%
-9%
-24%
-47%

G-punkti vibraator, kliitori stimuleerija, sõrmevibraator või jänkuvibraatorid… mida eelistad sina? Võib-olla oled ulakam ja naudid hoopis Äppist või puldist juhitavat vibraatorit  või tupekuuli. Leia enda lemmik.

On teaduslikult tõestatud, et vibratsioonid suurendavad vaginaalpiirkonna verevoolu ja parandab nii vaagnalihaste toonust kui ka kogu keha lõdvestumist. Tulemused on võrratu orgasm, mis vähendab stressi.

Vibraatorid on sekslelud, mida kasutatakse seksuaalse stimulatsiooni saamiseks. Kaasaegsed vibraatorid, tuntud ka kui masseerijad, kasutavad vibratsiooni või impulsse orgasminärvide stimuleerimiseks. Sekslelusid on erineva kuju ja suurusega. Populaarseimad vibraatorid on kliitorit imevad vibraatorid või kliitori stimuleerijad. Ainult g-punkti stimuleerimisega on naisel raske orgasmi saada. Orgasmini jõudmiseks on vaja ka kliitori massaaži. Kliitoril on ca 8000 mõnunärvi, mida on kaks korda rohkem kui peenisel. 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Üksinda masturbeerimiseks sobivad suurepäraselt jänkuvibraatorid, mis stimuleerivad samaaegselt kliitorit ja g-punkti.

Mõnede naiste jaoks on kliitor liiga tundlik ning kliitori stimulatsioon ei vii neid orgasmini. Sellisel juhul on parim valik g-punkti vibraator. G-punkt asub tupe avast 2,5-8cm kaugusel. Vibraatorid on optimeeritud võimsalt vibreerima just selles vahemikus.

Esimene sekslelu, mille naised endale ostavad, on tavaliselt dildo. Dildosid on vibreerivaid ja nö klassikalisi mitte vibreerivaid. Iminapaga varustatud dildo sobib suurepäraselt tasasele pinnale kinnitamiseks või siis strap-on’iga kasutamiseks.

Vibraatoreid saab kasutada üksi või koos partneriga. Spetsiaalsed paaride vibraatorid stimuleerivad suguühte ajal naise kliitorit. Osad vibraatorid stimuleerivad lisaks ka g-punkti. Mees naudib penetratsiooni tihedamas vagiinas ja vaatepilti, kuidas tema kallim käte vahel naudingutes hullub.

Naise intiimpiirkonna pH tase on õrn. Kvaliteetsed sekslelud on toodetud meditsiinilisest silikoonist, mis ei reageeri naise kehaga. Silikoonist toote pind ei muutu poorseks. Seda on lihtne puhastada sooja vee ja seebiga. Oluline on meeles pidada, et silikoonist toodetega ei tohi kasutada õli või silikooni sisaldavaid libesteid.  Kasuta oma lemmikuga ainult veebaasil valmistatud libestit.